190704 POVKOM 0Протягом року, логістика Повітряного Командування працювала в експериментальному режимі, а саме за протоколами і стандартами близькими до НАТО. Зазначається, що до кінця року планується вже перехід на логістичну модель НАТО в усіх ПвК до бригади включно. Впроваджувати нову систему на стратегічному рівні допомагали консультанти із країн-членів Альянсу.


Як інформує Defense Express, про це повідомляється на офіційній сторінці Командування Повітряних Сил України у facebook.


Варто відзначити, що суть логістичної реформи полягає в тому, аби зробити систему забезпечення військ «розумнішою», ефективнішою, технологічнішою та оперативнішою.


За новою системою існує чіткий поділ на дві гілки логістики: планування і забезпечення. Перша входить до складу штабу і визначає потреби, планує логістичне забезпечення, визначає завдання щодо порядку забезпечення частин та підрозділів. Друга виконує практичні заходи логістичного забезпечення військ та здійснює безпосереднє управління підрозділами забезпечення.


Новина по темі: УКРАЇНСЬКА АРМІЯ УВІЙШЛА В ДЕСЯТКУ НАЙСИЛЬНІШИХ АРМІЙ ЄВРОПИ


На сьогодні органи планування логістики сформовані на всіх рівнях, починаючи від Генерального штабу, і закінчуючи найнижчим органом військового управління. А от виконавча гілка діє на базі лише одного з Повітряних командувань. Нині вивчається її ефективність, вносяться певні корективи. Начальник управління логістики – заступник начальника штабу Командування Повітряних Сил ЗС України полковник Сергій Куляс каже, що така система логістичного забезпечення випробувана часом і ефективно діє у країнах Північноатлантичного альянсу.


У Командуванні Повітряних Сил вважають, що перехід на нову логістичну структуру – надважливий етап оборонної реформи, кінцева мета якої вступ України до НАТО.


Як раніше повідомляв Defense Express, в Одесі обговорили аспекти плану виконання стратегії розвитку ВМСУ до 2035 року (відео).

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues