190702 Sud 0Північно-західний апеляційний господарський суд виніс рішення на користь України у справі між в справі між українським та російським підприємствами. 

 

 


Про це повідомляє Defense Express з посиланням на прес-службу Держконцерну.

 

Відзначимо, що розглядалася справа між ДП «Красилівський агрегатний завод», що входить до складу ДК «Укроборонпром», та «Российской самолетостроительной корпорацией «МиГ», яка входить до складу «Объединённая авиастроительная корпорация», 100% акцій якої належить Російській Федерації.

 

Новина по темі: ДП “КРАСИЛІВСЬКИЙ АГРЕГАТНИЙ ЗАВОД” ЗБІЛЬШИВ ДОХІД В 1,3 РАЗИ


У позові російської компанії до українського оборонного підприємства повністю відмовлено. Відповідне рішення було прийнято судом 27 червня ц.р.


Нагадаємо, що російське підприємство намагалось відсудити у «Красилівського агрегатного заводу» 5 млн рублів (близько 2,1 млн гривень). До того ж, суд першої інстанції – Господарський суд Хмельницької області, у квітні цього року підтримав країну-агресора.

 

Новина по темі: ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ВІДСУДИВ У «УКРОБОРОНПРОМУ» НА КОРИСТЬ ПІДСАНКЦІЙНОГО РОСІЙСЬКОГО «МІГА» ПОНАД 2 МЛН ГРИВЕНЬ

 

Рішення було ухвалено 18 квітня попри те, що воно повністю суперечило Указу Президента України № 82/2019 про введення в дію рішення РНБО від 19 березня 2019 року «Про застосування, скасування та внесення змін до персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)». Вказаним Указом АТ «Российская самолетостроительная корпорация «МиГ», було включено до списку юридичних осіб щодо яких застосовуються обмежувальні заходи (санкції), відповідно до вимог Закону України «Про санкції».

 

Новина по темі: ЗА ОСТАННІ РОКИ НА ЛДАРЗ ВІДРЕМОНТОВАНО ТА МОДЕРНІЗОВАНО БЛИЗЬКО 30 ВИНИЩУВАЧІВ МІГ-29 ЗСУ

 

Завдяки тому, що Концерн оскаржив це рішення, інтереси українського оборонного підприємства вдалось повністю захистити.

 

Новина по темі: ЛЬВІВСЬКИЙ АВІАЦІЙНО-РЕМОНТНИЙ ЗАВОД ПОКАЗАВ МОДЕРНІЗОВАНИЙ ВИНИЩУВАЧ МІГ-29МУ2 (ФОТО)

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues