190626 OSCE 0На тимчасово непідконтрольній урядові України території зафіксовані нові факти порушення розміщення військової техніки та озброєння збройних формувань РФ.


Як інформує Defense Express, про це повідомляється на офіційній сторінці ООС у Facebook.


Збройні формування Російської Федерації продовжують грубо порушувати Мінські домовленості, розміщуючи озброєння з порушенням лінії відведення та за межами виділених місць зберігання.


У звіті СММ ОБСЄ, станом на 25 червня, зафіксовано 59 одиниць, які розміщені із порушенням ліній відведення.

 

20 червня, на непідконтрольній Уряду України території, а саме неподалік від селища Мирне на Луганщині, виявлено 3 реактивні системи залпового вогню.

 

190626 OSCE 1


22 червня, поблизу населеного пункту Сентянівка, БПЛА СММ виявив 2 міномети 2Б11.

 

Поряд з тим, на Луганському напрямку, неподалік від міста Кадіївка, БПЛА СММ зафіксував 2 буксирувані гаубиці Д-30 калібру 122 мм. В районі населеного пункту Бугаївка зафіксовано 12 буксируваних гаубиць Д-30, 6 протитанкових гармат МТ-12 «Рапіра» 100 мм і 13 самохідних гаубиць 2С1 «Гвоздика» калібру 122 мм.

 

190626 OSCE 2

 

Публікація по темі: РОСІЙСЬКУ ПЕРЕНОСНУ СТАНЦІЮ НАЗЕМНОЇ РОЗВІДКИ ПСНР-8 «КРЕДО-М1» ЗАФІКСОВАНО НА ОКУПОВАНІЙ ТЕРИТОРІЇ


На Донецькому напрямку представники Місії зафіксували 7 самохідних гаубиць, поруч із населеним пункту Староласпа. Окрім того, помічено 10 танків і 4 самохідні гаубиці 2С1 західніше від Зернового. Зауважимо, що населений пункт Зернове знаходиться в районі, в якому відповідно до пункту 5 Меморандуму від 19 вересня 2014 року, розміщення важкого озброєння та військової техніки – заборонено.

 

Разом з тим, у звіті спеціально моніторингової Місії ОБСЄ зафіксовано 147 одиниць техніки, яка знаходиться без порушення лінії відведення, але поза межами визначених місць зберігання.

 

190626 OSCE 3


Українська сторона СЦКК зазначає, що збройні формування Російської Федерації в чергове порушують Мінські домовленості та взяті на себе зобов’язання в рамках існуючих домовленостей, щодо відведення озброєння.

 

Як раніше повідомляв Defense Express, почалося розведення сил поблизу «Станиці Луганської» (відео).

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues