190626 Sova 0На російському форумі «Армія-2019», що розпочав свою роботу учора, 25 червня, було представлено новий військовий безпілотний літальний апарат, який зроблений у вигляді полярної сови.

 

Про це повідомляє Defense Express з посиланням на джерела в російськомовному сегменті Інтернет.

 

Розробником БПЛА є компанія з Анапи (Каснодарський край) «Военный инновационный технополис «ЭРА» («ЕРА»).


Як вважають розробники їх виріб відрізняється зниженою помітністю, що дозволяє близько підлетіти до цілі.


«Комплект безпілотника важить 5 кг, він вільно переноситься і запускається однією людиною», - розповіли на стенді технополісу.

 

Безпілотник може визначати координати цілі, також він використовує лазерне підсвічування для наведення артилерії і авіації. Апарат може проводити до 40 хвилин в повітрі, цього достатньо, щоб провести розвідку, уточнили розробники.

 

190626 Sova 1


Також вони повідомили, що «Ера» розробила інший безпілотник у вигляді сокола. Його відмінною особливістю є те, що він за допомогою динаміка може імітувати звук сокола.


Не зовсім зрозуміло, як звук двигуна та пропелера поєднується з малопомітністю. Також не ясно де саме, окрім півночі, може бути використана така «полярна сова». Адже будь-якого військового, хто почує досить специфічний звук роботи двигуна БПЛА та, після пошуку в небі, побачить у повітрі «полярну сову», яка не ворушачи крилами буде летіти зі швидкістю 100+ км/год, таке диво досить сильно збентежить. Особливо, якщо «полярна сова», дзижчачи пропелером, буде летіти днем в більш південних регіонах, де таких «птахів» ніколи не бачили...

 

Довідка Defense Express:


Міжнародний військово-технічний Форум «Армія» в РФ проводиться з 2014 щорічно. Основні заходи відбуваються у виставковому центрі «Патріот», на аеродромі Кубінка і полігоні «Алабіно», а також у всіх Військових округах країни.


Поступово захід набуває статусу єдиної площадки для демонстрації всього спектру розробок російського (та обмеженого кола найближчих партнерських країн) ОПК.

  

Форум включає закриту ділову і відкриту показову експозиційні частини на відкритих площадках і в павільйонах, а також демонстраційну програму на полігонах.


Одними з основних завдань форуму є пропаганда та поліпшення іміджу ЗС РФ.

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues