190624 Malisheva 0Філія ДП «Завод імені В.О. Малишева» «Агрегатний завод», що входить до складу ДК «Укроборонпром», отримала новітні токарно-фрезерні верстати.

 

 


Про це повідомляє Defense Express з посиланням на прес-службу Державного підприємства.


«Робота з оновлення та технічного переоснащення підприємства триває. Придбано два токарно-фрезерні верстати, які встановили на агрегатному майданчику», - відзначили на підприємстві.

 

Новина по темі: НА ЛДАРЗ ОНОВЛЮЮТЬ ВИРОБНИЧІ ПОТУЖНОСТІ ДЛЯ РЕМОНТУ ВІЙСЬКОВОЇ АВІАЦІЇ


Як повідомив заступник головного інженера з модернізації ДП «Завод імені В.О. Малишева» Дмитро Долотін, придбані верстати відповідають сучасним вимогам. Це абсолютно нове обладнання, яке має ряд переваг і функцій. Фахівці матимуть змогу обробляти, свердлити, фрезерувати деталь і на виході отримувати цілком готовий виріб.

 

Новина по темі: В УКРАЇНІ ПРОДОВЖУЄТЬСЯ ОНОВЛЕННЯ ВИРОБНИЧОЇ БАЗИ ОБОРОННИХ ПІДПРИЄМСТВ


За словами представників заводу, нове обладнання дозволить значно підвищити якість продукції.


Варто нагадати, що це не перше оновлення устаткування на «Заводі імені В.О. Малишева». Так, Defense Express вже повідомляв, що у рамках стратегічної державної програми, «Агрегатний завод» отримав високопродуктивні верстати й координатно-вимірювальна машину. Також на підприємстві було встановлено новий випробувальний стенд для випробування коробок передач танкових двигунів.

 

Новина по темі: ВИРОБНИЦТВО ВЕЛИКОКАЛІБЕРНИХ СНАРЯДІВ НА ДАХК "АРТЕМ": ВИСОКОТОЧНА ОБРОБКА ТА БАГАТОСТУПЕНЕВИЙ КОНТРОЛЬ ЯКОСТІ. ВІДЕО

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues