190624 EUROSPIKE 0Центр оборонних інвестицій Естонії (RKIK) і німецька компанія EuroSpike GmbH в четвер, 20 червня підписали в Таллінні рамкову угоду про постачання Силам оборони Естонії далекобійних протитанкових систем EuroSpike загальною вартістю 40 млн євро.


Як інформує ERR, з посиланням на RKIK, угоду терміном на сім років підписали завідувач відділом поставок Центру Прійт Соосаар і виконавчі директори EuroSpike GmbH Гюнтер Лауер і Роман Палар.


«Закуповувана система істотно поліпшить протитанкову міць піхотних бригад, оскільки збільшить дальність пострілу і здатність впливати на супротивника навіть в тому випадку, якщо він не знаходиться безпосередньо в полі зору», - заявили в RKIK.


У першій поставці - 18 протитанкових систем нового покоління з боєприпасами. Угодою загальною вартістю 40 млн євро і терміном на сім років передбачені також закупівлі додаткового обладнання, технічна підтримка і підготовка особового складу.


Новина по темі: ДЕВ'ЯТЬ КРАЇН ЄВРОПИ СТВОРИЛИ ВІЙСЬКОВУ ОБОРОННУ КОАЛІЦІЮ


Перші системи EuroSpike прибудуть до Естонії в другому півріччі 2020 року, вони будуть на озброєнні протитанкових рот піхотної бригади. Навчання військовослужбовців строкової служби для використання далекобійних протитанкових систем почнеться в кінці наступного року.
"Сили оборони отримають просту і добру систему, яка додасть нашим підрозділам ефективності і гнучкості", - сказав завідувач відділом поставок Центру Прійт Соосаар.


За словами Соосаар, оскільки такі ж системи використовують всі дружні сусідні держави, то в кризовій ситуації можна буде замінювати одну систему на іншу, це також дасть можливість в майбутньому спільно закуповувати, наприклад, протитанкові боєприпаси.


Як раніше повідомляв Defense Express, Естонія витратить 190 млн. євро, щоб відгородитись від Росії.

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues