190617 YUZHNOE 6У перший день 53-го Міжнародного авіакосмічного салону Paris Air Show, на якому впродовж семи днів представлятимуть свої досягнення світові лідери у галузі авіаційної та космічної промисловості, свою роботу розпочала команда ДП КБ «Південне», яку очолює Генеральний директор Олександр Дегтярьов.

 

Як інформує Defense Express, про це повідомляється на офіційній сторінці КБ «Південне» у Facebook.

 

У програмі роботи делегації підприємства заплановано проведення ряду зустрічей і переговорів з налагодження та розвитку співробітництва у сфері освоєння мирного космосу. Особливу увагу буде приділено питанням імпортозаміщення.

 

190617 YUZHNOE 5

 

Новина по темі: КБ «ПІВДЕННЕ» ПРАЦЮЄ МАЙЖЕ НАД ДЕСЯТКОМ ПРОЕКТІВ РАКЕТНИХ КОМПЛЕКСІВ ТА БОЙОВИХ РАКЕТ


Зазначається, що на спільній з ДП ВО «Південний машинобудівний завод», експозиції представлено макети діючої ракети-носія «Антарес», перспективних РН – «Циклон-4М», «Циклон-1М» та «Маяк-SH-5», макет космічного апарата «YuzhSat-1» та криогенний паливний бак, який виготовлено на новітніх сучасних виробничих потужностях КБ «Південне».


Варто зауважити, що окрім ДП «КБ «Південне» та ДП ВО «ПМЗ» Україну також представляють ДП «Антонов», АТ «Мотор Січ», ДП «Івченко-Прогрес» та ДК «Укроборонпром».

 

190617 YUZHNOE 1

 

190617 YUZHNOE 2

 

190617 YUZHNOE 3

 

190617 YUZHNOE 4


Як раніше повідомляв Defense Express, у Парижі відкривається найбільша у світі авіаційно-космічна виставка (відео).

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues