190617 Raytheon 09 червня ц.р. було офіційно оголошено про злиття найбільших американських аерокосмічних й оборонно-промислових корпорацій Raytheon Company та United Technologies Corporation.

 

 


Результатом злиття стане створення об'єднаної Raytheon Technologies Corporation, яка за обсягом продажів стане другою після Lockheed Martin в США та світі оборонно-промисловою компанією, повідомляє Defense Express з посиланням на прес-службу Raytheon.

 

Новина по темі: БРАЗИЛЬСЬКИЙ АВІАВИРОБНИК EMBRAER ПЕРЕТВОРИТЬСЯ НА BOEING BRASIL – COMMERCIAL


Об'єднана Raytheon Technologies Corporation буде включати чотири дивізіони, два з яких будуть створені з бізнесів Raytheon - дивізіони Intelligence, Space & Airborne Systems та Integrated Defense & Missile Systems - а два складуть приєднані дивізіони United Technologies Corporation - Collins Aerospace (виробник авіоніки) і Pratt & Whitney (виробництво авіадвигунів).

 

190617 Raytheon 1

Найбільш відомі вироби Raytheon Technologies Corporation - ПТРК FGM-148 Javelin, ЗРК MIM-104 Patriot, керована ракета класу «повітря-повітря» середньої дальності AIM-120D AMRAAM та крилата ракета UGM-109E Tomahawk Block IV

 

Після завершення злиття, акціонери United Technologies володітимуть приблизно 57 відсотками, а акціонери Raytheon - приблизно 43 відсотками об'єднаної компанії. Очікується, що злиття буде завершено в першій половині 2020 року, після завершення виділення зі складу United Technologies в окремі компанії Otis Elevator і Carrier.

 

Новина по темі: НІМЕЦЬКИЙ RHEINMETALL КУПИВ БІЛЬШУ ЧАСТИНУ ВИРОБНИЦТВА БРОНЕТЕХНІКИ У БРИТАНІЇ

 

За прогнозом, сумарний обсяг продажів об'єднаної компанії у 2019 році складе близько 74 млрд дол. За попереднім планом, обсяги продажів розподіляться таким чином: Intelligence, Space & Airborne Systems - 18 млрд дол.; Integrated Defense & Missile Systems - 16 млрд дол.; Collins Aerospace - 22 млрд дол.: Pratt & Whitney - 21 млрд дол.

 

190617 Raytheon 2

Ан-132Д з турбогвинтовими двигунами Pratt & Whitney PW150A та авіоніка виробництва Collins Aerospace у кабіні грецького патрульного літака P-3B Orion


Нагадаємо, згідно з рейтингом американського оборонного видання Defense News, у 2017 році загальні продажі Raytheon і United Technologies склали 85,848 млрд дол., в тому числі в оборонному секторі - 31,4 млрд дол. Проте, з того часу зі складу United Technologies була продана корпорації Lockheed Martin компанія Sikorsky Aircraft. Таким чином вірогідні, продажі об'єднаної Raytheon Technologies в оборонному секторі у 2019 й 2020 році складуть до 40 млрд дол. на рік, що забезпечить їй міцне друге місце в США та світі, після Lockheed Martin, яка має об'єм оборонних продажів понад 50 млрд дол. Третє місце, скоріш за все, збереже ВАЕ Systems з обсягами близько 25 млрд дол. на рік.

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues