190613 Homchak 0Кількість військових частин Збройних сил України наразі не будуть скорочувати, однак їхню чисельність планують «звести до оптимальної кількості».

 

 


Про це розповів начальник Генерального штабу Збройних сил України Руслан Хомчак в інтерв’ю для проекту «Радіо Свобода», повідомляє Defense Express.


Таким чином Хомчак відповів на питання про некомплект військових частин разом зі збільшенням їхньої кількості протягом останніх років.

 

Новина по темі: МУЖЕНКО ПЕРЕДАВ СПРАВИ ХОМЧАКУ


«Я вже віддав відповідні вказівки, працюють відповідні структури для того, щоб привести чисельність, штати військових частин до оптимальної кількості, яка повинна бути. Звичайно, не знижуючи боєздатність, не знижуючи готовність до відповіді на ті загрози і виклики, які стоять перед державою», – сказав начальник Генштабу.

 

Новина по темі: ПРЕЗИДЕНТ ЗЕЛЕНСЬКИЙ НАЗНАЧИВ КЕРІВНИКОМ ГЕНШТАБУ ЗСУ РУСЛАНА ХОМЧАКА


Водночас він зазначив, що про скорочення кількості військових частин наразі не йдеться.


«Я підняв проблему, поставив завдання вивчити її, доповісти мені пропозиції, як треба зробити. Чи це за рахунок того, щоб штат військової частини уніфікувати, зробити більш оптимальним. Сьогодні не стоїть такого, що я сказав: скоротити військові частини. Якщо їх розгортали, значить, це було викликано якимись розрахунками. Тому зараз це питання обґрунтовується, вивчається. Це йде процес», – стверджує він.

 

Публікація по темі: КОМАНДУВАТИ АРМІЄЮ БУДЕ РУСЛАН ХОМЧАК: ЩО ПРО НЬОГО ВІДОМО?

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues