190610 Gorbulin 0З метою прискорення розпочатої в новій геополітичній ситуації реформи національного сектора безпеки і оборони в Україні створюється «Український інститут досліджень безпеки» (УІБД), наглядову раду нової аналітичної структури очолить екс-секретар РНБО (1995-1999), перший віце- президент НАНУ академік Володимир Горбулін.

 

 


Засновниками УІБД виступили Центр досліджень армії, конверсії і роззброєння (ЦДАКР), інформаційно-консалтингова Defense Express, а також Центр з питань публічного управління і адміністрування «КУБ», повідомляє Defense Express з посиланням на «Інтерфакс-Україна».


За словами голови ЦДАКР Валентина Бадрака, нова аналітична структура планує сконцентруватися на оперативному визначенні критичних для України ризиків у сфері безпеки і оборони, а також вироблення для органів влади рекомендацій щодо першочергових дій для подолання існуючих загроз.

 

Новина по темі: ГОРБУЛІН ВВАЖАЄ НЕКОРЕКТНИМИ ЗАЯВИ КРЕМЛЯ, ЩО "ЛЯКАЮТЬ СВІТ" НОВОЮ СТРАТЕГІЧНОЮ РАКЕТОЮ


«Головою наглядової ради УІБД погодився стати перший віце-президент Національної академії наук України, академік Володимир Горбулін, який стояв біля витоків створення РНБО України як потужного аналітичного центру підготовки державних рішень, і став першим секретарем Радбезу», - уточнив він.

 

Публікація по темі: «НАУКА – ОБОРОНІ ТА БЕЗПЕЦІ ДЕРЖАВИ»


«Серед іншого, планується проведення низки профільних досліджень, зокрема, ознайомлення органів влади, експертного співтовариства і громадськості з альтернативними підходами до розвитку сил оборони держави, нарощування оборонного потенціалу, подолання наявних проблем функціонування ОПК», - зазначив Бадрак, підкресливши: формування оптимальної державної оборонно-промислової політики стане одним із пріоритетів УІБД.


Як зазначив глава ЦДАКР, новий аналітичний центр об'єднає зусилля вітчизняних і закордонних громадських організацій та експертів сектора безпеки і оборони.

 

Публікація по темі: БІГУС-СКАНДАЛ: ІНШИЙ БІК МЕДАЛІ ТА УРОКИ ДЛЯ УКРАЇНИ

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues