190608 mpuБагатоцільова броньована машина для запуску безпілотників може водночас і виявляти, і знешкоджувати цілі.

 

Китайський оборонний підрядник представив нову мобільну пускову установку для безпілотників, призначену для виявлення та знешкодження цілей з використанням БпЛА. Про це повідомляє Defence Express із посиланням на Popular Mechanics. Система може запустити «рій» дронів, а потім направити їх на необхідні цілі та знешкодити.

 

Система була представлена на Beijing Civil-Military Integration Expo-2019 і являє собою броньовану машину YJ2080 з 12 пневматичними пусковими трубками на висувній платформі. 4 з 12 пускових труб зарезервовані для розвідувальних безпілотників SULA30, кожен з яких може виконувати місію протягом однієї години. Інші пускові труби призначені для безпілотників SULA89, що мають на борту 2 кг вибухової речовини та долають відстані зі швидкістю до 180 км/год.

 

Новина по темі: HUNTINGTON INGALLS INDUSTRIES ПРИЄДНАЄТЬСЯ ДО BOEING У РОЗРОБЦІ БЕЗПІЛОТНИКА ORCA

 

Таким чином, використання цієї системи в бойових умовах достатньо зрозуміле: спершу випускається розвідувальний безпілотник, що знаходить ворожі цілі. Як тільки він ідентифікує їхнє місцеперебування, транспортний засіб запускає декілька атакувальних дронів, які можуть знешкоджувати легкі броньовані машини, польові укріплення та озброєний персонал в укритті. Зазначається, що кількості вибухової речовини недостатньо, щоб знешкодити танк чи інші важкі броньовані машини, але атака дронами може значно уповільнити атаку противника та зробити його більш вразливим до такої зброї, як, наприклад, протитанкові керовані ракети.

 

Зазначається, що YJ2080 з дроном є новим видом озброєння, що має найбільше спільних рис з артилерією, бо дрони можуть знешкоджувати цілі за межами традиційної лінії прямої видимості. Китайська система безпілотників може знаходити та знешкоджувати власні цілі, однак, як повідомляється, є досить уразливою до ворожого вогню.

 

ПАРТНЕРСЬКИЙ МАТЕРІАЛ 

Лого Эвереста Матеріали тематики “Сучасні технології” створюються за підтримки компанії “Еверест”, що займається розробкою та впровадженням передових інформаційних технологій, продуктів та сервісів для потреб корпоративного ринку та силових структур України.

 

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues