190607 StandartiNATO 0Верховна Рада ухвалила законопроект №8370 про військові стандарти НАТО. Відповідне рішення підтримали 229 народних депутатів учора, 6 червня ц.р.

 

 


Про це повідомляє Defense Express з посиланням на «Слово і Діло».

 

У пояснювальній записці до документа наголошується, що прийняття цього закону сприятиме впровадженню політики НАТО у сфері військової стандартизації в ЗСУ.

 

Новина по темі: НАТО ОБІЦЯЄ УКРАЇНІ ДОПОМОГУ З ПЕРЕХОДОМ НА СТАНДАРТИ АЛЬЯНСУ


Закон визначає самі терміни «військова стандартизація», «військовий стандарт», «стандарт НАТО» і «стандарт у сфері оборони держави-члена НАТО».


Міністерству оборони України надаються повноваження з регулювання військової стандартизації, визначення органу стандартизації. Основна функція такого органу буде полягати в розробці, прийнятті, застосуванні та скасуванні військових стандартів, у тому числі тих, які будуть прийматися на основі стандартів НАТО.

 

Новина по темі: ПОЛТОРАК: ПОВНИЙ ПЕРЕХІД НА СТАНДАРТИ НАТО ТА РЕФОРМА ЗСУ Є ДУЖЕ ДОРОГИМИ


«Політикою НАТО зі стандартизації визначено, що всі союзники повинні забезпечувати ефективну здатність їхніх збройних сил діяти разом, у тому числі шляхом впровадження узгоджених стандартів/процедур НАТО. При цьому країнам-партнерам настійно рекомендується застосовувати політику НАТО зі стандартизації», - йдеться в пояснювальній записці до документа.

 

Новина по темі: «УКРОБОРОНПРОМ» У НАСТУПНОМУ РОЦІ ПЕРЕХОДИТЬ ДО СТАНДАРТІВ НАТО


Нагадаємо, 7 лютого Верховна Рада ухвалила закон про зміну Конституції щодо зовнішньополітичного курсу України на вступ до Євросоюзу і НАТО. За відповідне рішення проголосували 334 нардепи.

 

Новина по темі: УКРАЇНА РОЗІРВАЛА УГОДУ З СНД ЩОДО СТАНДАРТИЗАЦІЇ ОЗБРОЄННЯ

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues