190605 yaponsʹkyy tsentrОдин з військових кораблів отримає командний центр з 360° стіною відеомоніторів, доповненою реальністю та великими тактильними столами для планування місій.

 

У 2022 році ВМС Японії отримають фрегат з найпотужнішим у світі бойовим інформаційним центром (CIC). Зазначається, що новостворений СІС матиме 360° стіну з відеомоніторами, елементи доповненої реальності, а також великі тактильні столи для планування місії та інших задач. Про це повідомляє Defence Express із посиланням на Popular Mechanics.

 

Розташовуватися такий командний центр буде на фрегаті 30FFM, одному з найбільших та досконалих надводних човнів. За інформацією Naval Today, фрегат матиме водотоннажність 5500 тонн і довжину 132 м. Корабель отримає високий рівень автоматизації та буде працювати з екіпажем у 90 осіб. На озброєнні фрегата буде знаходитися 57-мм скорострільна гармата, 16 вертикальних пускових ракетних установок для наземних, повітряних, протичовнових ракет, дві невеликі автоматичні гармати, а також високоточна система SeaRAM.

 

Новина по темі: F-22 RAPTOR ОТРИМАЄ НОВЕ ОЗБРОЄННЯ

 

Командний центр буде розташовано глибоко під палубою, ближче до корми, з метою безпеки. Там капітан корабля буде отримувати постійний потік інформації від різних відділень корабля, зокрема від датчиків, та використовує цю інформацію для навігації чи вогню по ворожих об’єктах.

 

У нижній частині екранів розташовані лінії величезного компаса – таким чином, екіпаж може дивитися на об’єкт, що їх зацікавив, і одночасно дізнаватися, де він знаходиться по відношенню до човна. На стінах може відображатися інша інформація, наприклад, стрілка, що вказує напрям руху корабля, збільшені зображення найближчих об’єктів і навіть вид корабля на палубу з урахуванням контролю отриманої шкоди. Вночі віртуальна стіна стає зелено-чорних кольорів та проектує інфрачервоне нічне бачення корабля.

 

Управління монітором, контроль пошкоджень та інші дані можна викликати та «накладати» на монітори, що дозволяє усім співробітникам командного центра аналізувати дані замість того. Два столи з вбудованими моніторами та сенсорним управлінням значно полегшують процес спільного вивчення зацифрованих навігаційних карт та інших даних.

 

ПАРТНЕРСЬКИЙ МАТЕРІАЛ 

Лого Эвереста Матеріали тематики “Сучасні технології” створюються за підтримки компанії “Еверест”, що займається розробкою та впровадженням передових інформаційних технологій, продуктів та сервісів для потреб корпоративного ринку та силових структур України.

 

 

 

 

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues