190604 Neptun 0Державне замовлення на ракети Р-360, що входять до складу ракетного комплексу РК-360МЦ «Нептун», складе 120 одиниць.

 

Таку інформацію оприлюднив під час виступу на круглому столі в Торгово-промисловій палаті 29 травня ц.р. директор з корпоративних прав та інвестиційних проектів ПАТ «Мотор Січ» Володимир Семенов, повідомляє Defense Express.

 

Новина по темі: ВІДБУЛИСЯ ЧЕРГОВІ ВИПРОБУВАННЯ БЕРЕГОВОЇ ВЕРСІЇ ПРОТИКОРАБЕЛЬНОГО РАКЕТНОГО КОМПЛЕКСУ РК-360МЦ «НЕПТУН» (ВІДЕО)


«Ось створили ракету «Нептун». Чудово відстрілялися ... Держзамовлення (на ракети Р-360) сьогодні 120 штук», - відзначив він.

 


Також Володимир Семенов додав, що «Мотор Січ» виробляє для цих ракет основний двигун (ймовірно мова йде про малогабаритний двоконтурний турбореактивний двигун МС-400 або модернізовану версію Р95-300, що раніше використовувалася на старих ПКР Х-35 – прим. ДЕ).

 

Новина по темі: ТУРЧИНОВУ ПОКАЗАЛИ СТЕНДОВІ ВИПРОБУВАННЯ ЧЕРГОВОЇ РАКЕТИ ДЛЯ КОМПЛЕКСУ РК-360МЦ «НЕПТУН» (ВІДЕО)


При цьому представник «Мотор Січ» зазначив, що виробничі можливості ДККБ «Луч» дозволяють виготовляти близько 50 таких ракет на рік, оскільки це не серійне підприємство, а конструкторське бюро.

 

190604 Neptun 1

Стендові випробування одного з прототипів ракети Р-360 під час візиту колишнього Секретаря РНБО Олександра Турчинова на КБ «Луч», що відбувся 15 травня ц.р.


Також він висловив сумнів щодо можливості серійного випуску цих ракет на ДАКХ «Артем».

 

 

 

Нагадаємо, під час останніх випробувань вітчизняного комплексу РК-360МЦ «Нептун», що відбувся 24 травня ц.р. на Державному випробувальному полігоні Збройних сил України «Алібей», директор Defense Express Сергій Згурець повідомив, що вихід українського протикорабельного берегового комплексу на державні випробування запланований на кінець 2019 року.

 

Новини по темі: 

 

«УКРОБОРОНПРОМ»: РАКЕТА Р-360 ОТРИМАЛА НОВУ ГОЛОВКУ САМОНАВЕДЕННЯ (ВІДЕО)

 

ДО ЕКСПЛУАТАЦІЇ У ЗСУ ПРИЙНЯТО БЕРЕГОВИЙ КОМПЛЕКС ПКР ТА МОБІЛЬНИЙ КОМПЛЕКС ВИЯВЛЕННЯ НАДВОДНИХ ЦІЛЕЙ – «БІЛА КНИГА-2018»

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues