190603 Island 0Катери Військово-Морських Сил ЗС України типу «Айленд» (Island), що передані у рамках двостороннього співробітництва між США та Україною, знаходяться на завершальній стадії випробувань.

 

 

 

Про це повідомляє Defense Express з посиланням на Прес-центр Командування Військово-Морських Сил Збройних Сил України.

 

Наразі робоча група ВМС ЗС України разом з іноземними колегами проводять планові швартові, маневрові та швидкісні випробування судна після його дообладнання новітніми системами та механізмами.

 

Новина по темі: США ЗБИРАЄТЬСЯ ПЕРЕДАТИ УКРАЇНІ ЩЕ 2 ПАТРУЛЬНІ КАТЕРИ КЛАСУ ISLAND

 

Так, 30 травня з бухти Арундле, м. Балтімор, штат Меріленд здійснив контрольних вихід патрульний катер «Слов’янськ» (Р191). Під час походу українські військові разом з представниками ВМС США провели перевірку оновленого обладнання корабля, та впевнилися в його ефективності.

 

190603 Island 2

 

Слід зазначити, що вже 8 липня очікується прибуття екіпажів катерів до м. Балтимор, де почнеться їх практичний та завершальний етап навчання на катерах Р190 – Р191 з подальшим переміщенням до України.

 

Новина по темі: У ВМС ЗС УКРАЇНИ ЗАВЕРШИВСЯ ДРУГИЙ ЕТАП ПІДГОТОВКИ ЕКІПАЖІВ КАТЕРІВ ТИПУ «ISLAND»

 

Нагадаємо, українські «Айленди» – це колишні катери Берегової охорони США «Drummond» (WPB1323) та «Cushing» (WPB-1321), що перебували на службі з 1988 року.

 

Характеристики катерів


Водотоннажність: 168 тонн
Довжина: 34 метрів
Швидкість: до 29,5 вузлів.
Екіпаж: 16 осіб
Автономність: 5 діб.
Дальність плавання: 3000 миль
Озброєння: 25-мм автоматична артилерійська установка Mk 38 Bushmaster
12,7-мм кулемети М2НВ

 

190603 Island 1

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues