190531 RF 0На території ФКП «Завод імені Я.М. Свердлова» в місті Дзержинськ Нижегородської області прогриміло кілька вибухів.

 

 


Про це повідомляє Defense Express з посиланням на «Інтерфакс».


«Ймовірно, на «Заводі імені Свердлова» прогриміли два вибухи. Причина встановлюється», - повідомило джерело у службах технічного нагляду регіону. Про загиблих або постраждалих не повідомляється.

 


Пізніше джерело в службах технічного нагляду регіону уточнило, що епіцентр вибуху в Дзержинську був розташований в цеху з виробництва вибухівки в НДІ «Кристал» (створення й впровадження технологій отримання ВВ та ВС для озброєння й військової техніки, а також для цивільних галузей промисловості).


«За дорученням губернатора Нижегородської області Гліба Нікітіна, у зв'язку з інформацією про вибухи на Державному НДІ «Кристал», в Дзержинську створений оперативний штаб. На місце виїхав заступник губернатора Нижегородської області Дмитро Краснов, разом з керівником ГУ МНС по Нижегородській області Валерієм Сіньковим. Обставини події з'ясовуються», - повідомили російські журналісти с посиланням на власні джерела.

 

190531 RF 1


Як вони зазначили, за уточненими даними, вибух стався в результаті порушення технологічного процесу.


Нагадаємо, ФКП «Завод імені Я.М. Свердлова» - це базове підприємство боєприпасної галузі, що є єдиним в Росії виробником октогена та гексогену.

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues