190529 RNBO 0Президент України Володимир Зеленський призначив секретарем Ради національної безпеки і оборони Олександра Данилюка.

 

 


Про це повідомляє Defense Express посилаючись на прес-службу Президента.


«Призначити Данилюка Олександра Олександровича Секретарем Ради національної безпеки і оборони України», – йдеться в тексті указу президента від 28 травня.

 

Новина по темі: ПРЕЗИДЕНТ ЗЕЛЕНСЬКИЙ НАЗНАЧИВ КЕРІВНИКОМ ГЕНШТАБУ ЗСУ РУСЛАНА ХОМЧАКА


Нагадаємо, 17 травня Олександр Турчинов подав у відставку з посади секретаря Ради національної безпеки та оборони України. Він перебував на цій посаді від грудня 2014 року.


21 травня голова Адміністрації президента України Андрій Богдан повідомив, що кандидатуру екс-міністр фінансів Олександра Данилюка розглядають на посаду секретаря Ради національної безпеки і оборони України.

 

190529 RNBO 1


Рада національної безпеки і оборони України, відповідно до Конституції України, є координаційним органом з питань національної безпеки та оборони при президентові України.

 

Новина по темі: МУЖЕНКО ПЕРЕДАВ СПРАВИ ХОМЧАКУ


Серед функцій РНБО – внесення пропозицій президентові України щодо реалізації засад внутрішньої й зовнішньої політики у сфері національної безпеки та оборони; координація та контроль за діяльністю органів виконавчої влади у сфері національної безпеки та оборони у мирний час та в умовах воєнного або надзвичайного стану та при виникненні кризових ситуацій.

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues