190529 VOLKER 0Сполучені Штати продовжуватимуть співпрацю з Україною для нарощування її військових спроможностей, включаючи постачання летальної зброї.

 

Як інформує Defense Express, з посиланням на Укрінформ, про це у вівторок під час відеоконференції заявив Курт Волкер.


«Україна, як і будь-яка інша держава світу, має право на самооборону, це право закріплене в Хартії ООН. З певних причин попередньою адміністрацією було прийняте рішення не допомагати Україні з (розвитком) її оборонних спроможностей, зокрема бойових оборонних спроможностей. Зараз це скасовано, і США готові співпрацювати з Україною, як ми це робимо з іншими країнами, підтримуючи їх законні оборонні потреби», – наголосив Волкер.


Він нагадав, що бюджет США передбачає закордонне військове фінансування, яке затверджується Конгресом. У випадку з Україною, за його словами, таке фінансування спрямовується на постачання найнеобхіднішого обладнання, такого як протитанкові й антиснайперські системи. США будуть продовжувати консультації з Україною щодо того, якими є її законні оборонні потреби і що США можуть надати.


Новина по темі: КУРТ ВОЛКЕР ПРЕЗЕНТУВАВ САЙТ, ЯКИЙ ПОВІДОМЛЯЄ ДАНІ СТОСОВНО АГРЕСІЇ РФ ПРОТИ УКРАЇНИ


«Ми також відкриті для воєнної торгівлі, коли Україна закуповує військове обладнання у Сполучених Штатах, і це нормальний курс розвитку оборонних спроможностей», – зауважив американський дипломат.


За його словами, у випадку з Україною це особливо важливо, оскільки вона зазнає нападів щодня. «Країна гостро потребує зміцнення власних оборонних спроможностей, щоб запобігти будь-якій подальшій втраті території вздовж лінії розмежування і створити умови, за яких мирні переговори будуть можливими», – додав Волкер.


Як раніше повідомляв Defense Express, США планують розглянути можливість подальших поставок Україні летальної зброї – Волкер.

 

Читайте також англійською тут: UNITED STATES WILL CONTINUE TO SUPPLY MILITARY WEAPONS TO UKRAINE – VOLKER

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues