190528 MUZHENKO 1Екс-начальник Генерального штабу — Головнокомандувач ЗСУ Віктор Муженко подав рапорт про передачу справ і посади своєму наступнику Руслану Хомчаку.

 

Як інформує Defense Express, з посиланням на Укрінформ, про це Муженко повідомив на своїй сторінці у Facebook, та доклав до допису власний рапорт про передачу справ на ім'я міністра оборони Степана Полторака.


"За 40 років військової служби я жодного разу не пошкодував про свій вибір", - написав Муженко, додавши, що чесно виконував свій службовий обов'язок.


Він підкреслив, що за час відбиття агресії Росії проти України Збройні Сили ще більше згуртувалися, зміцнилося бойове побратимство. У Збройних Силах сформувався кастовий дух, підкреслив Муженко та побажав новому Головнокомандувачу Збройних Сил України ще більше зміцнити набутий бойовий дух і покращити бойові спроможності армії.

 

190528 MUZHENKO 0


Публікація по темі: КОМАНДУВАТИ АРМІЄЮ БУДЕ РУСЛАН ХОМЧАК: ЩО ПРО НЬОГО ВІДОМО?


Також він подякував "всім, без виключення, від солдата до генерала, кожному громадянину України, хто допомагав армії за те, що мав честь бути разом з вами в ці буремні для держави часи і відчував вашу підтримку". "Служу і буду вірним тільки Батьківщині, її народу і своїм бойовим побратимам", - додав Муженко.

 

Як раніше повідомляв Defense Express, Президент Зеленський назначив керівником Генштабу ЗСУ Руслана Хомчака.

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues