190525 ReduktorMi8 0Запорозьке підприємство ПАТ «Мотор Січ» відремонтує головний вертолітний редуктор для гелікоптера Мі-8Т Національної гвардії України.

 

 

 

Про це повідомляє Defense Express з посиланням на данні оприлюднені на сайті закупівель ProZorro.


Послуги з капітального ремонту головного вертолітного редуктора ВР-8А № СР8111095 для військової частини 2269 Національної гвардії України будуть надані «Мотор Січ» за відсутністю конкуренції.

 

Новина по темі: «УКРОБОРОНПРОМ» ТА «МОТОР СІЧ» ГОТОВІ ДО ВИРОБНИЦТВА НОВІТНІХ ПРИЦІЛЬНИХ МОДУЛІВ ДЛЯ ОЗБРОЄННЯ УКРАЇНСЬКИХ БОЙОВИХ ВЕРТОЛЬОТІВ (ВІДЕО)


В Договорі наголошується, відремонтований редуктор повинен відповідати другій категорії технічної придатності та забезпечувати:


Міжремонтний ресурс не менш 2000 годин;
Міжремонтний строк служби – 12 років;
Гарантійний строк служби та гарантійний ресурс – 4 роки експлуатації та зберігання, з них не менше 2 років безпосередньої експлуатації;
Строк зберігання в консервації (упаковці) ремонтного підприємства – 5 років.

 

190525 ReduktorMi8 1


Загальна вартість робіт з ремонту складає 5 413 078 гривень й має бути виконано ний впродовж 120 діб. Договір між Командуванням НГУ та українським виробником було укладено 30 квітня ц.р. Всі необхідні роботи мають бути закінченні до 31 грудня 2019 року.

 

Новина по темі: «МОТОР СІЧ» ОПАНУВАЛА ВИРОБНИЦТВО КОМПОЗИТНИХ ЛОПАТЕЙ ТА ДЕТАЛЕЙ ДЛЯ ГЕЛІКОПТЕРІВ (ВІДЕО)


Варто відзначити, що раніше послуги з такого ремонту надавалися на підприємствах РФ або Азербайджану.

 

Новина по темі: АТ«МОТОР СІЧ» ПОСТАВИЛО ЗСУ 23 ВЕРТОЛЬОТИ МІ-8 МСБ ТА 10 ВЕРТОЛЬОТІВ МСБ-2

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues