190524 Nibulon 018 травня ц.р. року відбувся спуск на воду першого 140-метрового перевантажувача компанії «Нібулон».

 

 


Це перше судно з такими розмірами, яке будується на заводі «Нібулон», і найдовше кранове судно класу «річка-море» за останні 25 років незалежності України, повідомляє Defense Express з посиланням на прес-службу компанії.


«Так співпало, що 5 грудня 2013 року, на початку Революції Гідності, ми заклали перше судно на нашому суднобудівно-судноремонтному заводі в Миколаєві. А сьогодні, у перші дні каденції нового Президента, ми вже спустили найдовше за останні 25 років незалежної України кранове судно класу «річка-море». І це не просто найдовше судно, це ще й надскладний інженерний об’єкт. Загалом же на воду вже спущене 75-те судно «Нібулонівського» флоту», - відзначили у прес-службі.

 


«З гордістю можу сказати, що тут ми будуємо найдовше за 25 років незалежної України унікальне 140-метрове самохідне кранове судно класу «річка-море», яке стане вінцем у процесі відродження річкових перевезень в Україні. Вірю, що вже 20 вересня ми презентуємо українцям і світові це та інші новітні «Нібулонівські» судна у всій їхній красі. І це досягнення стане не лише перемогою нашої компанії, але й приводом для гордості всієї України», - наголосив генеральний директор підприємства «Нібулон» Олексій Вадатурський.

 

190524 Nibulon 1

 

Варто зазначити, що судів такого класу й габаритів за всі роки Незалежності в Україні не будували. Не менш цікавим є також той факт, що його будівництвом займалося приватне підприємство, яке ще 10 років тому взагалі не мало ніякого досвіду в суднобудуванні, за фінансової підтримки Міжнародної фінансової корпорації та Європейського банку реконструкції й розвитку, а також Європейського інвестиційного банку.

 

190524 Nibulon 2

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues