190524 VilhaUOB 0Реактивні системи «Вільха-М» та «Вільха-Р», які розроблені у тісній співпраці кластеру високоточної зброї та боєприпасів «Укроборонпрому», успішно пройшли випробування на одному з військових полігонів Одещини.

 

 

 

Про це повідомляє Defense Express з посиланням на прес-службу Концерну, який виклав в мережу ефектне відео пусків новітніх українських ракет.

 

Новина по темі: ПОЛТОРАК: ДЕРЖАВНІ ВИПРОБУВАННЯ НОВИХ РАКЕТ «ВІЛЬХА-Р» ТА «ВІЛЬХА-М» МАЮТЬ ПРОЙТИ З СЕРПНЯ ПО ЖОВТЕНЬ 2019 РОКУ (ВІДЕО)

 

Під час серії запусків були перевірені тактико-технічні характеристики ракет, систем наведення та можливості модернізованої «Вільхи» знищувати цілі за мінімальний час після отримання завдання на ураження.

 

 

«Підприємства «Укроборонпрому» вже завершують основні етапи випробувань реактивних систем «Вільха-М» та «Вільха-Р». Ці системи є модернізацією «Вільхи», яка вже знаходиться у серійному виробництві. Модернізації направлені на збільшення дальності польоту, підвищення точності, використання нових  конструкторських рішень та матеріалів, що підвищує загальну ефективність цієї високоточної зброї», – заявив Генеральний директор Концерну Павло Букін під час випробувань.

 

190524 VilhaUOB 2

 

«Випробування пройшли успішно, і ми готуємося до того, щоб з серпня по жовтень провести державне випробовування і поставити їх на озброєння Збройних Сил України.  Це ефективна зброя, яка сьогодні для нас дуже потрібна», – повідомив Міністр оборони України Степан Полторак за результатами стрільб.

 

190524 VilhaUOB 3

 

Таким чином, українська армія вже найближчим часом може отримати модернізовані версії нової високоточної зброї, яка забезпечує знищення противника на дальності у 130 км першим пострілом.

 

190524 VilhaUOB 4

 

Створення «Вільхи» та «Нептуна» у максимально стислі строки стало можливим завдяки високому професіоналізму фахівців багатьох підприємств «Укроборонпрому», зокрема ДККБ «ЛУЧ», ДАХК «АРТЕМ» та ДП «Жулянський машинобудівний завод «ВІЗАР».

 

190524 VilhaUOB 1

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues