190523 ZSU 0В Чернігові військовослужбовці 5-го окремого полку зв’язку Оперативного командування «Північ» Сухопутних військ Збройних Сил України в складі штатних підрозділів провели тактико-спеціальні заняття.


Як інформує Defense Express, про це повідомляє офіційний сайт Міністерства оборони України.


«Мета таких занять – це оцінка злагоджених дій особового складу по розгортанню всіх елементів вузла зв’язку та відпрацювання різних нормативів у звичайних умовах та умовах, наближених до бойових», – розповів командир батальйону зв’язку 5-го окремого полку зв’язку Ігор Олехнович.


За задумом занять, після розпоряджень вищого керівництва, колона техніки висувається у визначений район, де проводиться рекогносцировка, розгортання техніки і апаратури зв’язку. Надалі, за встановленими вимогами налагоджується зв’язок і триває робота на засобах зв’язку. Наприкінці заняття проводиться згортання техніки і повернення в пункт постійної дислокації.


Новина по темі: «ТЕЛЕКАРТ-ПРИЛАД» ПРЕДСТАВИВ СУЧАСНИЙ ВІТЧИЗНЯНИЙ КОМПЛЕКС АПАРАТУРИ ВНУТРІШНЬОГО ЗВ'ЯЗКУ І КОМУТАЦІЇ ДЛЯ ЗСУ (ВІДЕО)


Оцінювання розпочинається з початком маршу. Нормативи, що підлягають оцінюванню, різні, в залежності від посадових обов’язків військовослужбовців. При цьому враховується як якість виконання, так і час виконання кожного нормативу. Такі заняття проводяться щомісячно з залученням максимальної чисельності особового складу підрозділів зв’язку.


Як раніше повідомляв Defense Express, нові радіостанції Harris для ЗСУ дозволяють передавати відео зображення в онлайн-режимі та дзвонити на мобільні телефони (відео).

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues