190523 COLUMBIA 0У рамках Міжнародної виставки оборонних технологій, озброєння та запобігання стихійним лихам "SITDEF 2019", яка відбулася в Перу 16-19 травня, пройшла зустріч представників ДП ДГЗІФ “Укрінмаш", із керівництвом офіційної делегації Міністерства оборони Колумбії, під час якої було обговорено співпрацію у сфері кібербезпеки.

 

Як інформує Defense Express, про це повідомляє офіційний сайт Укроборонпром.

 

Директор із технологій, науки та інновацій Міноборони цієї країни Хільда Лопес Гомес та почесний консул України в Колумбії Луїс Бранд висловили зацікавленість у вивченні і застосуванні українського досвіду з розробок систем кібербезпеки та протидії кібератакам.

 

Мова ішла також про спільні проекти зі створення двосторонніх освітніх програм з питань дослідження кібербезпеки, розробки систем захисту і зняття інформації, обміну спеціалістами.

 

Публікація по темі: ПАРТИТУРА “ГІБРИДНОЇ” ВІЙНИ: ВИБІР ЗБРОЇ


Колумбійська сторона високо оцінила досвід України з протидії агресії РФ, спрямованої на ураження об’єктів критичної інфрастурктури.

 

Зазначається, що було обговорено можливості здійснення наукових досліджень у сфері кібербезпеки у рамках інноваційних проектів НТУУ "КПІ" імені І.Сікорського.

 

Як раніше повідомляв Defense Express, у Києві пройде другий національний оборонний хакатон.

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues