190522 Abrams 0Перший оновлений танк M1 «Абрамс» (Abrams) останньої модифікації M1A2SEPv3 надійшов на випробування в армію США.

 

 


Про це повідомляє Defense Express з посиланням на спеціалізований американський військовий ресурс army.mil.

 

Новина по темі: США ВКЛАДЕ БЛИЗЬКО 6 МІЛЬЯРДІВ ДОЛАРІВ В МОДЕРНІЗАЦІЮ ТАНКА M-1 ABRAMS


Випробування останньої модернізації основного бойового танку M1A2 армії Сполучених штатів проходять у 2 батальйоні 8 кавалерійського полку 1 танковій бригаді «Залізний кінь» (1 кавалерійська дивізія) на одній з головних військових баз армії США Форт Гуд у Техасі.

 

190522 Abrams 1

Перший M1A2SEPv3 Abrams на випробуваннях в Форт Гуд / Фото: Christopher Case


«Це честь бути першими, хто потрапить всередину і випробує ці нові системи. Тепер ми будемо вважатися експертами в цій темі й зможемо повернутися до наших колег і навчити їх тому, що вони повинні знати, щоб успішно працювати з цими оновленими танками», - наголосив командир першого випробувального екіпажу нового танка старший сержант Бенджамин Яндалл.

 

Новина по темі: В США МАСОВО ПЕРЕФАРБОВУЮТЬ БРОНЕТЕХНІКУ В НОВИЙ КАМУФЛЯЖ ДЛЯ БОЙОВИХ ДІЙ В ЛІСИСТІЙ МІСЦЕВОСТІ (ВІДЕО)


«Цей танк є приголомшливим. Я був танкістом понад два роки, і я прагну почати керувати цим танком з його новими системами. Вони зроблять мою роботу легшою», - додав один з членів екіпажу Ріго Роблес.

 

Новина по темі: БЕЗПІЛОТНА ВЕРСІЯ БОЙОВОГО ТАНКА M1 ABRAMS ПРОХОДИТЬ ВИПРОБУВАННЯ


Нагадаємо, ОБТ M1A2 Abrams був розроблений у 1992 році. З того часу машина притерпіла вже три модернізації в рамках пакету SEP (Пакет поліпшених систем). Наразі Сухопутні війська США використовують другу модернізацію M1A2 SEP V2 розроблену у 2008 році. Третій варіант «Абрамсу» з'явився у 2015 році. За планами ці машини мають поступово замінити більш старі модифікації M1A2 починаючи з 2020 року.

 

190522 Abrams 2

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues