190521 AVIATION 0На Київщині, військові льотчики бригади тактичної авіації активно тестують нове льотно-технічне обмундирування українського виробництва, що розроблялось у тісній взаємодії з фахівцями Повітряних Сил Збройних Сил України.


Як інформує Defense Express, про це повідомляється на офіційному сайті Міністерства оборони України.


Зазначається, що авіатори вже виконали польоти у експериментальних зразках. Перші враження льотчиків — позитивні. Розповідають, що нове обмундирування відрізняється від попередніх зразків.


Одна із головних переваг льотно-технічного обмундирування є негорючий матеріал A-KNAH південнокорейського виробництва. Матеріал даного типу використовується країнами НАТО для льотних комбінезонів та льотно-технічного обмундирування вже понад десять років. Крім того, США застосовують тканину такого типу для бойової вогнестійкої уніформи та екіпіровки морської піхоти.

 

190521 AVIATION 1


Новина по темі: БРИГАДА ТАКТИЧНОЇ АВІАЦІЇ ПС ЗСУ ОТРИМАЛА ВІДРЕМОНТОВАНИЙ ФРОНТОВИЙ БОМБАРДУВАЛЬНИК СУ-24М


Виробник запевняє, що матеріал A-KNAH відповідає та навіть перевершує міжнародні і національні стандарти опору полум’ю, витримує десять секунд впливу відкритого вогню, не плавиться і не прилипає до шкіри.


Наразі, виробник чекає на відгуки та зауваження від авіаторів. Перед серійним виробництвом буде здійснено ряд уточнень та змін.

 

190521 AVIATION 2


Як раніше повідомляв Defense Express, у бригаді тактичної авіації українські льотчики випробовують французький шолом.

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues