190521 HACKATON 027 травня, у Києві стартує другий Національний оборонний хакатон. Протягом п’яти днів змагань українські військові IT-спеціалісти за участі експертів НАТО працюватимуть над розробкою інноваційних архітектурних та програмних рішень для вирішення актуальних питань оборонно-безпекової сфери.


Як інформує Defense Express, про це повідомляється на офіційному сайті Міністерства оборони України.


Другий оборонний хакатон відбудеться 27-31 травня 2019 р у інноваційному парку Unit City. Захід організовано Генеральним штабом Збройних Сил України та Центром стратегічних комунікацій StratComUkraine за безпосередньої координації Управління розвитку автоматизації Збройних Сил України, за підтримки Урядового офісу координації європейської та євроатлантичної інтеграції Секретаріату Кабінету міністрів України та штаб-квартири НАТО, Командування ОЗС НАТО з трансформації та Агенції НАТО зі зв’язку та інформації у рамках реалізації Трастового фонду НАТО з удосконалення системи командування, управління, зв’язку та комп’ютеризації (С4).


Новина по темі: МОДЕРНІЗОВАНІ ПРОТИТАНКОВІ РАКЕТНІ КОМПЛЕКСИ «ШТУРМ-С» ЗСУ ОЗБРОЯТЬ УКРАЇНСЬКИМИ ДАЛЕКОБІЙНИМИ ПТКР «БАР'ЄР-В»


Захід проходитиме у форматі TIDE (Transportation Information for Decision Enhancement) Hackathon — змагання, яке регулярно організовується НАТО для пошуку рішень проблем взаємосумісності та злагодженої роботи всіх складових Альянсу. У 2017 та 2018 роках в Хакатонах NATO TIDE Hackathon брали участь представники військ зв’язку Збройних Сил України, які зайняли призові місця, а у 2019 році до них долучились представники ДПСУ, НГУ та Інститут спецзв’язку.


Як раніше повідомляв Defense Express, США передали ЗСУ два сучасних контрбатарейних радари (фото).

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues