190521 USA 020 травня, у селищі Дівички Київської області відбулася церемонія передачі двох сучасних контрбатарейних радарів класу AN/TPQ-36 для підрозділів Збройних Сил України.


Як інформує Defense Express, про це повідомляє офіційний сайт Міністерства оборони України.


Від американської сторони сертифікати на володіння найсучаснішими засобами контрбатарейної боротьби заступнику начальника Генерального штабу ЗС України генерал-лейтенанту Радіону Тимошенку вручив офіцер армії США підполковник Тод Гоф.


Підполковник Тод Гоф наголосив, що передача сучасного озброєння українським військовим – це прагнення Уряду та народу США допомагати Україні захищати свій суверенітет та територіальну цілісність. Загалом, починаючи з 2014 року американські партнери передали до підрозділів Збройних Сил України 13 сучасних контрбатарейних радарів.

 

190521 USA 1


“Технології цих радарів нададуть воїнам Української армії впевненості у разі небезпеки та під час ворожих обстрілів із закритих позицій. Дані зразки допоможуть українським захисникам впевнено реагувати на засоби вогневого ураження противника та забезпечать точність ураження цілей ворога», – наголосив офіцер армії США підполковник Тод Гоф.


«Ми уже стали свідками, як такі радари захищають територію України на Сході. Ці контрбатарейні станції – частина безпекової допомоги США, вартість якої складає понад 1 мільярд 100 мільйонів доларів. США продовжуватимуть допомагати Україні, адже ми віддані справі захисту суверенітету і територіальної цілісності вашої держави. Крім цього, ми допоможемо Україні розбудовувати її оборонні інституції», – додав підполковник Тод Гоф.

 

190521 USA 2


Своєю чергою заступник начальника Генерального штабу ЗС України генерал-лейтенант Радіон Тимошенко від імені Міністра оборони та начальника Генерального штабу ЗС України подякував Уряду США та американському народу за надану військово-технічну допомогу, яка дозволяє українським військовим вести ефективну боротьбу з агресором.


Новина по темі: КОНТРАКТ НА С-400 ПЕРЕГЛЯДУ НЕ ПІДЛЯГАЄ - ЕРДОГАН


«Нова високотехнологічна зброя на порядок зміцнять наші оборонні можливості та буде слугувати додатковим стримуючим бар’єром для ворога, який продовжує провокації проти наших захисників та не дотримується Мінських угод», – зазначив генерал-лейтенант Радіон Тимошенко.


Крім цього, він звернувся до українських військовослужбовців, які отримали в підпорядкування високотехнологічне озброєння і наголосив на важливості освоєння зброї на навчальних полігонах та ефективному застосуванні радарів проти ворогів України у бою.


По завершенні заходу військовослужбовці Збройних Сил України провели заняття з розгортання отриманих контрбатарейних радарів та відзначили, що дане озброєння неабияк допоможе їм боронити рідну землю від підступного агресора.

 

190521 USA 4

 

190521 USA 5

 

190521 USA 6


Як раніше повідомляв Defense Express, США готові доплачувати країнам, які відмовляються від російської та китайської зброї.

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues