190521 dronУ США розробляють систему для запуску безпілотників з конвертопланів MV-22 Osprey для забезпечення розширеної розвідки для запобігання потенційним загрозам для літаків.

 

Лабораторія бойових дій Морської піхоти США розпочала розробку нового дрону, призначеного для запуску з конвертопланів MV-22 OSPREY. Про це повідомляє Defence Express із посиланням на MarineCorpsTimes. Зазначається, що за допомогою нового безпілотника екіпаж конвертоплану зможе завчасно розвідувати обстановку в місці висадки десанту, що надає додаткову безпеку, оскільки конвертоплан не може мати власного озброєння.

 

Програма отримала назву «Швидка автономна розвідувальна система із запуском з повітря» (AFARS). Відповідно до даних, що надає Лабораторія бойових дій Морської піхоти, дрон, що запускатиметься з повітря, матиме максимальну дальність польоту в 165 морських миль (приблизно 306 км). За даними розробників, система здатна підтримувати лінію передачі даних у межах прямої видимості в радіусі 50 (приблизно 98 км) морських миль, що надає пілотам потенційну можливість заздалегідь дізнаватися про загрози за кілька миль до того, як екіпаж досягає кінцевого пункту призначення.

 

Новина по темі: F-22 RAPTOR ОТРИМАЄ НОВЕ ОЗБРОЄННЯ

 

Безпілотник, що створюється, матиме довжину 1,8 метра та буде здатен досягати висоти у 7 600 метрів і нести корисне навантаження вагою до 2 кг. Інші технічні характеристики безпілотника поки що не розголошуються.

 

Також зазначається, що Корпус морської піхоти США продовжує працювати над розробкою групи з 5 морських дронів, відомої під назвою MUX – зазначається, що концепція буде втілена в життя не раніше 2026 року та спрямована на створення як додаткових ударних можливостей, так і постачання вантажу та забезпечення повітряного супроводження для інших платформ. Як зазначає офіційний представник Морської піхоти Крістофер Харрісон, програма знаходиться на стадії ранньої розробки – у 2020 році на розвиток програми виділено $21,6 млн. За словами розробників, ці кошти будуть спрямовані на доробку технічної концепції та експерименти для MUX.

 

ПАРТНЕРСЬКИЙ МАТЕРІАЛ 

Лого Эвереста Матеріали тематики “Сучасні технології” створюються за підтримки компанії “Еверест”, що займається розробкою та впровадженням передових інформаційних технологій, продуктів та сервісів для потреб корпоративного ринку та силових структур України.

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues