5440 p 06 img 0001За два роки в ЗСУ досягли справжнього прориву в розвитку систем військового зв’язку. Нагальна потреба тактичної ланки практично задоволена.

 

Про це, як повідомляє Народна армія, заявив начальник організаційно-планового управління Головного управління зв’язку та інформаційних систем ЗС України полковник Герман Качан під час зборів з начальниками польових вузлів зв’язку, більшість з яких виконують завдання в зоні АТО, що минулого тижня відбулись в київському Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації. Під час зборів офіцери частин і підрозділів зв’язку ділилися власним досвідом виконання бойових завдань антитерористичної операції.

 

Начальник організаційно-планового управління Головного управління зв’язку та інформаційних систем ЗС України відзначив суттєвий прогрес в розвитку системи зв’язку ЗСУ: «Система зв’язку, яка зараз працює в зоні АТО та у Збройних Силах загалом, значно перевершує ту, яка була до початку проведення антитерористичної операції. На кожному ротному опорному пункті є супутникові станції, підрозділи забезпечені цифровими станціями транкового зв’язку типу Motorola. Якщо 2014 року в нас була велика проблема із забезпеченням підрозділів, які ведуть бойові дії, сучасними засобами зв’язку і багато в чому тоді нам допомагали волонтери, то вже 2015-го нам вдалося її вирішити. Етап «дати щось» давно минув, зараз ми на етапі «дати найкраще». За два роки ми досягли справжнього прориву в розвитку систем військового зв’язку. Багатьом країнам, щоб пройти такий шлях, знадобилось 5–10 років. Нагальна потреба тактичної ланки практично задоволена».

 

Вирішивши питання організації зв’язку в зоні АТО, в ЗСУ приступили до роботи по удосконаленню системи зв’язку у військах в цілому. «Сьогодні ми розпочали забезпечення сучасними засобами зв’язку частин, які знаходяться в ППД за межами зони АТО. Переобладнуємо під «цифру» командно-штабні машин», - заявив полковник Герман Качан.

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues