190521 f22Ракети класу «повітря – повітря» отримають 143 літаки – інтеграція нового озброєння розпочнеться до кінця травня цього року.

 

ВПС США у рамках модернізації винищувачів п’ятого покоління F-22 Raptor встановлять на літаки нове озброєння для розширення дальності атаки з повітря та точності захвату цілі для запуску. Про це повідомляє Defence Express із посиланням на Fox News. Інтеграція нового модернізованого озброєння – зокрема ракет AIM-9X і AIM-120D – повинна розпочатися до кінця травня цього року.

 

Розширення озброєння є частиною тривалої модернізації під назвою 3.2B, у результаті якого було удосконалено, випробувано та перевірено низку сучасного озброєння. Розробники пояснюють, що тепер F-22 зможе відстежувати та знищувати ворожі цілі, що летять за ним, влучати в повітряні цілі з більшою міццю та точністю, а також використовувати нові технології, стійкі до перешкод GPS.

 

Новина по темі: БЕЗПІЛОТНА ВЕРСІЯ БОЙОВОГО ТАНКА M1 ABRAMS ПРОХОДИТЬ ВИПРОБУВАННЯ

 

«Програма 3.2B передбачає забезпечення F-22A сучасною зброєю класу «повітря-повітря», а також додатковими методами електронного захисту від загроз та покращену роботу мережі для посилення бойових можливостей літака… Ця стратегія забезпечує мінімальну тривалість простою та максимально швидко повертає модернізовані літаки військовим», – зазначається в докладі ВПС. Завдяки роботі з різними шоломами та системами зображення, розробники Lockheed Martin додали можливість прицілювання «поза кутом огляду», що дозволяє пілотам атакувати ворога з нових позицій. «Ракета AIM-9X отримала набагато кращі характеристики. Ви можете стріляти «через плече» – якщо ворог буде позаду мене в ближньому бої, то я можу в нього влучити», – пояснює Кен Мерчант, представник Lockheed Martin.

 

Інша частина модернізації передбачає інтеграцію вдосконаленої ракети AIM-120D, призначеної для використання за будь-яких погодних денних та нічних умов. За даними Raytheon, ця ракета використовує систему «вистрілив – забув» з активним радіолокаційним наведенням.

 

Модернізація озброєння для F-22 вимагає оновлення програмного забезпечення та вбудованих датчиків, здатних пристосуватися до нових загроз. У результаті ВПС США повинні розробити нові вимоги до датчиків винищувачів, стверджують представники Lockheed Martin. У довгостроковій перспективі ці вдосконалення необхідні для створення технічної основи для інтеграції вже нового покоління ракет класу «повітря – повітря» за умов їх появи в найближчі роки.

 

ПАРТНЕРСЬКИЙ МАТЕРІАЛ 

Лого Эвереста Матеріали тематики “Сучасні технології” створюються за підтримки компанії “Еверест”, що займається розробкою та впровадженням передових інформаційних технологій, продуктів та сервісів для потреб корпоративного ринку та силових структур України.

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues