190520 USA 0Державний департамент США планує розширити програму, яка на тепер діє для країн так званого Варшавського пакту. Згідно до програми, країни, які купують американську зброю на заміну зброї, виробленій в Росії, мають право на доплату від США.

 

Як інформує Defense Express, про це повідомляє УНН з посиланням на "Голос Америки".

 

Програма стимулювання європейської рекапіталізації діє для шести європейських країн. Держдеп планує розповсюдити її дію на весь світ і включити не лише російську, але і китайську зброю.

 

"Мета - допомогти нашим партнерам відійти від російської мережі поставки, яка надає доступ російським виробникам і обслуговуючому персоналу, а також дозволяє використання російських запчастин на військових базах країн НАТО та партнерів", - заявив виданню представник Держдепу США.

 

Програма не передбачає повної оплати купівлі гелікоптерів, або літаків за гроші США, країна-партнер муситиме також фінасувати угоду.

 

Публікація по темі: КАК УБИТЬ НАШУ «ОБОРОНКУ» ИЛИ ЗАЧЕМ ПУТИН, ЕСЛИ ЕСТЬ МИНФИН?


За рік існування програми Державний департамент виділив 190 мільйонів доларів на фінансування шести програм в шести країнах.

 

На тепер, за інформацією видання, гроші програми передбачено для підтримки наступних угод: 30 мільйонів доларів Албанії, 30,6 мільйона доларів Боснії і 50 мільйонів Словаччині для купівлі гелікоптерів; по 25 мільйонів Хорватії та Греції та 30 мільйонів Північній Македонії для купівні бойових машин піхоти.

 

Як раніше повідомляв Defense Express, в Україні налагоджено виробництво власних гальмівних парашутів для фронтової авіації.

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues