190520 Ciklon4 0На початку травня було виготовлено та відправлено на вогневі випробування 7000-й виріб - третій ступень ракети-носія середнього класу «Циклон-4».

 

 


Про це повідомляє Defense Express з посиланням на прес-службу підприємства.

 

Новина по темі: «ПІВДЕНМАШ» ВІДПРАВИВ ДО США ДВІ ОСНОВНІ КОНСТРУКЦІЇ ПЕРШОЇ СТУПЕНІ РН «АНТАРЕС»


«Вперше в історії Південмашу усі вузли та агрегати такої складової ракети-носія було виготовлено власними силами без залучання інших підприємств. До складу третього ступеня входить рідинний ракетний двигун РД-861К, призначений для створення тяги та маневрування», - наголошується в повідомленні.

 

190520 Ciklon4 01


Це здобуток двох підприємств - виготовлення вузлів та складання виконали на Південному машинобудівному заводі за конструкторською документацією КБ «Південне».

 

Новина по темі: КБ «ПІВДЕННЕ» ПРЕДСТАВИЛО НОВИЙ РАКЕТОНОСІЙ ЦИКЛОН-4М, ЩО БУДУТЬ ЗАПУСКАТИ З КОСМОДРОМУ У КАНАДІ


Вогневі випробування планується здійснити у липні-серпні поточного року. Після проведення випробувань та відпрацювання усіх вузлів, буде виготовлено зразок третього ступеня для перших льотних випробувань. Надалі буде досліджено можливість установки 7000-го виробу на ракету-носій «Циклон-4М» у якості другого ступеня та інші нові ракети-носії середнього класу.

 

Новина по темі: У КАНАДІ РОЗПОЧНУТЬ БУДІВНИЦТВО КОСМОДРОМУ ПІД УКРАЇНСЬКУ РАКЕТУ “ЦИКЛОН-4” ВЖЕ У ТРАВНІ 2018 РОКУ


Варто додати, за кілька днів до цього успішно відбулися планові вібраційно-функціональні випробування головного обтічника ракети-носія «Циклон-4» на яких були присутні й представники канадської компанії Maritime Launch Services Ltd.. Надалі буде виготовлено примірник головного обтічника для проведення перших льотних випробувань.

 

190520 Ciklon4 2

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues