190520 POLTORAK 0Міністр оборони України Степан Полторак написав заяву про звільнення на ім'я Президента України Володимира Зеленського.

 

Як інформує Defense Express, з посиланням на Укрінформу, відповідну заяву на ім'я Президента Володимира Зеленського він оприлюднив у Facebook.


Він опублікував сканкопію заяви, супроводивши її дописом: "Честь маю!"


Новина по темі: ПРЕЗИДЕНТ УКРАЇНИ ПІДПИСАВ УКАЗ «ПРО ОРГАНІЗАЦІЮ ПЛАНУВАННЯ В СЕКТОРІ БЕЗПЕКИ І ОБОРОНИ УКРАЇНИ»

 

190520 POLTORAK 1


Згідно зі сканкопією заяви у ній ідеться: “Пане Президенте України - Верховний Головнокомандувачу Збройних сил України, з повагою ставлюсь до Вашого конституційного права визначитись з міністром оборони України і подати кандидатуру на затвердження до Верховної Ради України та відповідно до законів України “Про національну безпеку України”, “Про Кабінет Міністрів України” прошу Вас розглянути у встановленому порядку питання щодо звільнення мене з посади міністра оборони України”.

 

Як раніше повідомляв Defense Express, Полторак наголосив на необхідності внесення змін до закону «Про державне оборонне замовлення».

 

Читайте також англійською тут: DEFENSE MINISTER STEPAN POLTORAK FILES RESIGNATION

 

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues