190517 NARP 0Миколаївський авіаремонтний завод «НАРП», що входить до складу ДК «Укроборонпром», передав бригаді тактичної авіації відремонтований літак Су-24М.

 

 


Про це повідомляє Defense Express з посиланням на прес-службу Міністерства оборони України.


«Фахівцями підприємства здійснено ремонт літака, в ході якого була проведена повна перевірка всіх його вузлів і агрегатів, виконаний їх ремонт або повна заміна», – зазначив начальник відділу експлуатації літаків, вертольотів і двигунів Командування Повітряних Сил полковник Борис Бондарчук.

 

Новина по темі: ЗА 2 РОКИ В УКРАЇНІ ПЛАНУЮТЬ СТВОРИТИ МОДЕРНІЗОВАНИЙ ЛІТАК-РОЗВІДНИК З ДАЛЬНІСТЮ ФІКСАЦІЇ ПОНАД 100 КМ (ВІДЕО)


Офіцер додав, що літак успішно пройшов усі льотні випробування, виконання середнього ремонту – це практично повернення літака до життя.

 

Новина по темі: «НАРП» ПРОДОВЖИТЬ СТРОКИ СЛУЖБИ ТРЬОХ ЛІТАКІВ ІЛ-76МД ЗСУ


«До кінця року заплановано отримання ще кількох одиниць відремонтованої й модернізованої авіаційної техніки», – сказав полковник Борис Бондарчук.

 

Новина по темі: МИКОЛАЇВСЬКИЙ ЗАВОД «НАРП» ЦЬОГОРІЧ ПЕРЕДАВ ЗСУ ВІДНОВЛЕНІ СУ-24МР ТА ІЛ-76МД (ВІДЕО)


Варто відзначити, що фронтовий бомбардувальник Су-24М зі станцією ЛО-81 «Фантасмагорія-Б» став п'ятим літаком цього типу, відремонтованим для Повітряних Сил ЗСУ за останні роки в рамах ДОЗ. Відновлена машина ввійшла до складу 7 бригади тактичної авіації (бомбардувально-розвідувальної) імені Петра Франка, що базується м. Старокостянтинів Хмельницької області.

 

Новина по темі: «МИКОЛАЇВСЬКИЙ АВІАРЕМОНТНИЙ ЗАВОД «НАРП» ПЕРЕДАВ ЧЕРГОВИЙ СУ-24МР ДО ПОВІТРЯНИХ СИЛ УКРАЇНИ

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues