190517 POLTORAK 0«Ми постійно говоримо про відкритість державного оборонного замовлення, відкритість роботи Укроборонпрому. Але оборонне замовлення не стане більш відкритим, допоки не буде внесено зміни до Закону «Про державне оборонне замовлення».


Як інформує Defense Express, з посиланням на офіційний сайт Міністерства обороин України, такий коментар висловив Міністр оборони України Степан Полторак під час засідання Уряду в середу.


«Сьогодні Міністерство оборони готове повністю розкривати питання, які не пов’язані з таємницею. Але існуючий закон не дозволяє нам цього зробити,» — зазначив Міністр.


Новина по темі: НОВИЙ ЗАКОНОПРОЕКТ ЩОДО РЕФОРМУВАННЯ «УКРОБОРОНПРОМУ» ДОЗВОЛИТЬ ЛІКВІДУВАТИ ВЕЛИКУ КІЛЬКІСТЬ ІСНУЮЧИХ ФІРМ-«ПРОКЛАДОК» - КРИВОНОС


«Тому, я вважаю, що стосовно порушеного питання необхідно провести аудит, і паралельно допрацювати цей Закон, для чого має бути ініціатива Уряду.», - наголосив Полторак.


Як раніше повідомляв Defense Express, ДОЗ стане більш відкритим – указ Президента.

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues