190516 UOP 0Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман виступає за проведення аудиту оборонно-промислового комплексу країни і, зокрема, концерну «Укроборонпром». На підготовку до початку аудиту він дав 10 днів.


Як інформує Defense Express, з посиланням на офіційний сайт Кабінету Міністрів, про це він сказав під час засідання Уряду.


За словами Прем’єр-міністра, країні, яка воює, потрібний вільний від корупції, прозорий та підзвітний оборонно-промисловий комплекс.


Новина по темі: МІЖНАРОДНИЙ АУДИТ ДК «УКРОБОРОНПРОМ» ОБІЙДЕТЬСЯ У 5 МЛН ДОЛАРІВ


«Нам важливо зрозуміти, як функціонує концерн «Укроборонпром». Кожна гривня, яка там витрачається – це кошти українського народу. Все, що не є таємницею там, має стати відкритим для людей, – сказав Володимир Гройсман. – Протягом 10 днів потрібно завершити переговорні процедури з аудиторськими компаніями, визначити переможця і розпочати публічний фінансовий аудит концерну «Укроборонпром». Це буде чесно і відповідально щодо суспільства та військових».


Відповідальним за координацію всіх дій визначено Міністерство економічного розвитку і торгівлі.


Як раніше повідомляв Defense Express, Укроборонпром готовий до міжнародного аудиту.

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues