190516 MP5 0Голова Національної поліції України Сергій Князєв презентував у Києві новий зразок озброєння для поліцейських - пістолет-кулемет МР5 Heckler & Koch.

 

 

 

Презентація пройшла у тренінговому центрі ГУНП у м. Києві учора, 15 травня, повідомляє Defense Express з посиланням на «Укрінформ».


«Ми сьогодні вам презентуємо (пістолет-кулемет МР5). Кожен наряд поліції буде забезпечений таким видом зброї. У Австрії, Німеччині, Франції, США, Канаді використовують саме це озброєння», - сказав Князєв.

 


За його словами, такими пістолетами-кулеметами німецького виробництва планується замінити в поліції автоматичну зброю радянських зразків.


Як повідомив начальник відділу озброєння Департаменту управління майном Нацполіції Максим Мовчан, основні переваги цього пістолета-кулемета над автоматичною зброєю радянських зразків - це менша енергія кулі, тобто він має меншу пробивну, меншу вбивчу здатність, меншу рикошетуючу здатність, а забійна сила кулі зберігається близько 300-400 метрів.

 

190516 MP5 1


Важить цей пістолет-кулемет близько 2 кг і складається, за словами Мовчана, дуже легко.


«Він компактний, оснащений планками для встановлення додаткового обладнання», - підкреслив Мовчан.

 

Новина по темі: СПЕЦПРИЗНАЧЕНЦІВ ДПСУ ОЗБРОЇЛИ ПІСТОЛЕТАМИ-КУЛЕМЕТАМИ МР5 HECKLER & KOCH


Він додав, що автомат Калашникова, який відтепер замінять у поліції, - це загалом розробка для військових підрозділів, основне завдання якої - використання на полі бою військовими.

 

190516 MP5 3


«Пістолети-кулемети - це більше поліцейське озброєння, і він більш зручний», - уточнив він.


Мовчан підкреслив, що ця зброя пройшла повний комплекс випробувань, підконтрольну експлуатацію, і станом на сьогодні передбачено постачання цих пістолетів-кулеметів спочатку у підрозділи патрульної поліції, поліції особливого призначення, які несуть службу на вулицях міста.


«В принципі за день можна навчитися його обслуговувати», - сказав Мовчан.

 

190516 MP5 4


На запитання про деталі контракту щодо цієї зброї - скільки одиниць і на яку суму, Князєв зазначив, що «ця процедура була закритого характеру, вона має гриф «Обмежений».


«Тобто таємна закупівля була. І тому я не можу розповісти деталі і назвати підприємства, які брали участь у цій закупівлі, - тільки через те, що це стаття «озброєння», - уточнив начальник Нацполіції.

 

190516 MP5 2


За його словами, «офіцери поліції найближчим часом у мирній частині нашої держави будуть виконувати поліцейську функцію із цим пістолетом-автоматом».


Своєю чергою, директор Департаменту комунікацій МВС Артем Шевченко наголосив, що цей вид зброї є у використанні у прикордонників з кінця минулого року.

 

Новина по темі: МВС УКРАЇНИ ПЛАНУЄ ЗАКУПИТИ ПІСТОЛЕТИ-КУЛЕМЕТИ HECKLER & KOCH MP5 ТУРЕЦЬКОГО ВИРОБНИЦТВА

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues