190516 Vilha 0Наступного тижня продовжаться випробування модернізованих коригованих ракет калібру 300-мм «Вільха-М» і «Вільха-Р», розроблених ДП ДККБ «Луч», що входить до складу ДК «Укроборонпром».

 

 

 

Про це розповів Секретар Ради національної безпеки та оборони Олександр Турчинов під час візиту на КБ «Луч», що відбувся учора, 15 травня, повідомляє Defense Express.

 

Новина по темі: ВІДБУЛИСЯ ВИПРОБУВАННЯ МОДЕРНІЗОВАНОГО КОМПЛЕКСУ «ВІЛЬХА-М» З ДАЛЬНІСТЮ УРАЖЕННЯ 130 КМ (ВІДЕО)


На провідному українському підприємстві з виготовлення високоточного керованого озброєння (ДККБ «Луч» - прим. ДЕ) О. Турчинов оглянув виробничі потужності та ознайомився з процесом виготовлення коригованих ракет для комплексу «Вільха».

 

190516 Vilha 3


Секретар РНБО України пригадав, як він на початку березня 2014 року в умовах російської агресії, будучи виконуючим обов’язки Президента України, зібрав провідних керівників оборонних підприємств для обговорення, «як в найкоротші терміни відновити оборонний потенціал нашої країни, забезпечивши армію сучасною зброєю і технікою».

 

Новина по темі: ТУРЧИНОВУ ПОКАЗАЛИ СТЕНДОВІ ВИПРОБУВАННЯ ЧЕРГОВОЇ РАКЕТИ ДЛЯ КОМПЛЕКСУ РК-360МЦ «НЕПТУН» (ВІДЕО)


«Одна із перших задач, яку необхідно було вирішити - створити аналог потужного РСЗО «Смерч», ракет до якого залишалося на декілька тижнів активних бойових дій», - сказав О.Турчинов, додавши, що тоді мало хто вірив, що це можна зробити в найкоротші терміни.

 

190516 Vilha 1


Секретар РНБО України наголосив, що завдяки науковцям, інженерам КБ «Луч» та партнерам-суміжникам вдалося зробити та прийняти на озброєння ракетний комплекс «Вільха», «який здатний точно знищувати цілі керованими ракетами, та є за всіма показниками краще, ніж російський аналог».

 

Новина по темі: В УКРАЇНІ РОЗПОЧАЛОСЯ СЕРІЙНЕ ВИРОБНИЦТВО НОВИХ РСЗВ «ВЕРБА» ТА «ВІЛЬХА»


«Важливо, що наші фахівці не зупинилися на цьому, і продовжують роботу над покращенням бойових характеристик комплексу», - сказав він, додавши, що вже розпочалися і наступного тижня продовжаться випробування ракет «Вільха-М» і «Вільха-Р».

 

190516 Vilha 2


Секретар РНБО України висловив сподівання, що після завершення державних випробувань нові ракетні комплекси будуть взяті на озброєння ще до закінчення поточного року.

 

Новина по темі: «СПЕЦТЕХНОЕКСПОРТ» ПРЕДСТАВИВ НА IDEX-2019 УКРАЇНСЬКІ РАКЕТНІ КОМПЛЕКСИ «НЕПТУН» ТА «ВІЛЬХА»


Нагадаємо, перші випробування ракетного комплексу з коригованим боєприпасом «Вільха» були проведені 22 березня 2016 року. У жовтні 2018 року першу версію ракети для нового комплексу з дальністю 70 км та вагою бойової частини у 250 кг було прийнято на озброєння та налагоджене її серійне виробництво.

 

190516 Vilha 4

Перші вогневі випробування модернізованої версії ракетного комплексу «Вільха-М» 4 квітня 2019 року / Фото: turchynov.com


4 квітня ц.р. на Державному випробувальному полігоні Збройних сил України «Алібей» в Одеській області відбулися контрольні випробування модернізованої версії ракетного комплексу «Вільха-М». Новий ракетний комплекс має підвищену точність і більший радіус дії, зокрема ракети здатні точно вражати цілі на відстані близько 130 км.

 

Новина по темі: У ДРУГІЙ ПОЛОВИНІ 2019 РОКУ БУДУТЬ ГОТОВІ СОТНІ РАКЕТ ДЛЯ КОМПЛЕКСУ «ВІЛЬХА» - КОРОСТЕЛЬОВ

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues