190516 Neptun 0ДП ДККБ «Луч», що входить до складу ДК «Укроборонпром», спільно з іншими підприємствами Концерну готується до подальших випробувань ракетного комплексу «Нептун».

 

 


Так, під час візиту Секретаря Ради національної безпеки та оборони Олександра Турчинова на КБ «Луч», що відбувся учора, 15 травня, була помічена ракета Р-360 на стендових випробуваннях, повідомляє Defense Express.

 

Новина по темі: ОПРИЛЮДНЕНО ПОДРОБИЦІ ПРО ОСТАННІ ВИПРОБУВАННЯ УКРАЇНСЬКОЇ ПКР «НЕПТУН»


В ході цих випробувань українські інженери відпрацьовують різноманітні режими роботи всіх систем та механізмів крилатої ракети.

 

 

Крім того, Секретарю РНБО були продемонстровані виробничі потужності підприємства та власне процес виготовлення нових українських ракет.

 

190516 Neptun 3

Секретар РНБО - Олександр Турчинов, генеральний конструктор ДержККБ «Луч» Олег Коростельов, заст. міністра оборони - Ігор Павловський, Президент-Голова правління ДАХК «Артем» Антон Карпенко біля елементів ракет Р-360 комплексу РК-360МЦ «Нептун» / Фото: РНБО

 

Новина по темі: НАСТУПНІ ВИПРОБУВАННЯ ПРОТИКОРАБЕЛЬНОГО РАКЕТНОГО КОМПЛЕКСУ «НЕПТУН» ЗАПЛАНОВАНІ НА ТРАВЕНЬ 2019 РОКУ


Нагадаємо, черговий етап випробувань ракетного комплексу РК-360МЦ «Нептун» запланований на травень ц.р. За планом, на наступних етапах мають пройти випробування бойової частини ракети та її системи самонаведення.

 

190516 Neptun 2


Минулий етап випробувань комплексу «Нептун» був проведений 5 квітня ц.р на Державному випробувальному полігоні Збройних сил України «Алібей». Під час них ПКР Р-360 провела у повітрі 13 хв 55 с, та подолала відстань 225 км.

 

Новина по темі: САМОХІДНЕ ШАСІ КРАЗ-7634НЕ - БАЗА НОВОГО УКРАЇНСЬКОГО РАКЕТНОГО КОМПЛЕКСУ «НЕПТУН» (ФОТО ТА ВІДЕО)

 

Варто відзначити, що головним виконавцем дослідно-конструкторської роботи по створенню вітчизняного комплексу є Державне підприємство «ДККБ «Луч». Також у кооперацію включені як підприємства ДК «Укроборонпром» - крім ДержККБ «Луч», «Оризон-Навігація», «Імпульс», «Візар», ЦКБ «Арсенал» (НКАУ), так і приватні компанії – «Радіонікс», «ТЕЛЕКАРТ-прилад», «УКРІННМАШ», «Українська бронетехніка», ПАТ «Мотор Січ» та «АвтоКрАЗ».

 

190516 Neptun 1

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues