190515 LIBAN 0В рамках робочого візиту до Ліванської Республіки глава оборонного відомства Республіки Казахстан генерал-майор Н. Єрмекбаєв ознайомився з повсякденною діяльністю військовослужбовців казахстанського миротворчого контингенту і процесом його ротації, а також провів переговори з міністром національної оборони Лівану Еліясом Бу Саабом.

 

Про це повідомляє Defense Express.

 

В ході відвідування зони відповідальності батальйону «ІндКазбат», у складі якого знаходиться казахстанська миротворча рота, міністр оборони Республіки Казахстан генерал-майор Н. Єрмекбаєв ознайомився з повсякденною діяльністю військовослужбовців казахстанського миротворчого контингенту і процесом його ротації.

 

Зазначено, що в зону відповідальності казахстанського миротворчого контингенту входять території східної частини так званої «Блакитної лінії», що відповідає міжнародно-визнаному кордону Лівану та є найбільш оскаржуваною лінією роз'єднання сторін конфлікту.

 

190515 LIBAN 1

 

Казахстанські військовослужбовці протягом шести місяців виконували завдання з підтримання миру і безпеки в регіоні, виконували функції з патрулювання місцевості, організації спостережних постів, спостереження за дотриманням припинення вогню, надання допомоги цивільному населенню, а також брали участь у всіх заходах, що проводяться штабом місії.

 

Публікація по темі: МИРОТВОРЧА МІСІЯ ООН НА ДОНБАСІ: ЧИ ПОЇДЕ БУНДЕСВЕР? ВІДЕО


«Виконання миротворчої місії є справою державної ваги. Це виконання міжнародних зобов'язань Республіки Казахстан перед світовою спільнотою та Організацією Об'єднаних Націй. Керівництвом ООН постійно наголошується вивірений підхід нашої країни в просуванні міжнародного миру і безпеки », - зазначив глава оборонного відомства Казахстану.

 

Необхідно відзначити, що вперше в історії Республіки Казахстан національна миротворча рота з 120 військовослужбовців і 3 штабних офіцерів була направлена до Ліванської Республіки для виконання місії з підтримання миру і безпеки. Командування місії ООН в Лівані, а також батальйону «ІндКазбат» високо оцінюють підготовку казахстанських миротворців.

 

Новина по темі: ВЖЕ ПОНАД 40 КРАЇН ПОГОДИЛИСЯ ВЗЯТИ УЧАСТЬ У МИРОТВОРЧІЙ ОПЕРАЦІЇ НА СХОДІ УКРАЇНИ

 

190515 LIBAN 2


Також, в ході візиту пройшли переговори між міністром оборони Республіки Казахстан генерал-майором М. Єрмекбаєва і міністром національної оборони Ліванської Республіки Еліясом Бу Саабом. За результатами зустрічі сторони підтвердили готовність до розвитку взаємодії між оборонними відомствами Казахстану і Лівану, обговорили перспективні напрямки співпраці, а також обмінялися думками з актуальних питань міжнародного та регіонального порядку денного.

 

Публікація по темі: КЛЮЧОВІ ТЕНДЕНЦІЇ У СФЕРІ БЕЗПЕКИ І ОБОРОНИ В 2019 РОЦІ – ЦДАКР


Нагадаємо, що раніше Президент України Петро Порошенко, звертаючись з промовою до Генеральної асамблеї ООН у рамках спеціальних дебатів "Про ситуацію на тимчасово окупованих територіях України", заявив про те, що справжня миротворча місія ООН із мандатом на всю окуповану територію включно з кордоном могла би стати вирішальним фактором миру і виконання Мінських домовленостей.

 

"Ще в березні 2015 року я звернувся до Ради Безпеки ООН з проханням розмістити на території України миротворчу операцію під егідою ООН. Ця ініціатива була заблокована Російською Федерацією, яка відкинула можливість повноцінного залучення ООН до врегулювання конфлікту", – наголосив тоді Петро Порошенко.

 

190515 LIBAN 3

 

190515 LIBAN 4

 

Як раніше повідомляв Defense Express, Україна сподівається на тісне співробітництво ЄС та США у питанні запровадження миротворчої місії ООН – Петро Порошенко.

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues