190515 VMS 0Військовослужбовці Військово-Морських Сил ЗС України успішно пройшли стажування на борту корабля гідрографічної розвідки HMS ECHO H87 Королівських Військово-Морських Сил Великої Британії.


Як інформує Defense Express, про це повідомляє офіційний сайт Міністерства оборони України.

 

Протягом 5 днів стажування військові моряки отримали досвід співпраці з екіпажем британського судна, взяли участь під час тактичного маневрування, тренуваннях у складі корабельних бойових розрахунків, залучились до відпрацювання елементів штурманського прокладання курсу корабля та при проходженні вузини й навігаційному орієнтовані за допомогою сучасних комп’ютерних технологій.

 

190515 VMS 1

 

Зазначається, що однією з особливостей стажування для наших моряків була можливість ознайомитись з роботою високотехнологічного спеціального обладнання корабля гідрографічної розвідки HMS ECHO, завдяки якому проводяться складні гідрографічні роботи.


Новина по темі: В ОДЕСІ ОБГОВОРИЛИ АСПЕКТИ ПЛАНУ ВИКОНАННЯ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ ВМСУ ДО 2035 РОКУ (ВІДЕО)


Нагадаємо, що з 9 травня офіцери та контрактники національного військового флоту беруть участь у стажуванні відповідно до Плану заходів міжнародного співробітництва МО України і ЗС України та на запрошення британської сторони, на борту корабля гідрографічної розвідки HMS ECHO H87 Королівських ВМС Великої Британії.

 

190515 VMS 2

 

190515 VMS 3

 

Як раніше повідомляв Defense Express, до Одеси прибув британський розвідувальний корабель ECHO (фото).

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues