190514 abramsНова машина призначена для розчищення мінних полів та інших перешкод на полі бою перед початком штурмових операцій.

 

Нова безпілотна версія основного бойового танка M1 Abrams нещодавно пройшла успішні випробування в Якимі, штат Вашингтон. Про це повідомляє Defence Express із посиланням на Popular Mechanics.

 

Автомобіль Robotic Complex Breach Concept (RCBC) призначений для розчищення мінних полів та інших перешкод на полі бою перед штурмом. Машина була спроектована з розрахунку на те, щоб вивести військових з лінії вогню під час виконання найнебезпечніших завдань під час бою. Зазначається, що в наземній війни сили, що тримають оборону, зазвичай розробляють «план протидії мобільності» для посилення власного захисту. Як правило, це передбачає використання різних перешкод, зокрема мінних полів та протитанкових загороджень, мета яких – обмежити дії супротивника на полі бою, щоб отримати більше часу на відбиття атаки.

 

Новина по темі: TEXTRON SYSTEMS РОЗРОБИЛА ГУСЕНИЧНИЙ РОБОТ-ТРАНСПОРТЕР

 

Задача бойових інженерів у цьому випадку – усунути всі перешкоди, щоб військові мали змогу продовжити атаку, що означає працювати безпосередньо під вогнем противника, а також з небезпечними об’єктами, наприклад, мінами. У результаті бойові інженери зазнавали непропорційно великих втрат під час атаки.

 

Коли армія США розробила нову машину M1150 Assault Breacher Vehicle, призначену для знешкодження мін та подолання оборони противника, було вирішено, що основний бойовий танк M1 Abrams зможе «вижити» на лінії фронту. Замість турелі та основної зброї Assault Breacher Vehicle отримала мінний плуг, бульдозерний відвал та систему розмінування.

 

Новий транспортний засіб – роботизований автомобіль Robotic Complex Breach Concept – є вдосконаленою версією штурмової машини M1150 Assault Breacher Vehicle, для її управління не потрібна присутність спеціально навченого солдата, що змушений постійно слідувати за машиною, адже нова версія отримала систему дистанційного управління машиною та обладнанням. Попередня версія вже була забезпечена повним набором камер, тому в Robotic Complex Breach Concept вони лише поєднані в спільну систему. Зазначається, що в майбутньому досвід використання цієї машини може слугувати для розробки бойового роботизованого танка.

 

ПАРТНЕРСЬКИЙ МАТЕРІАЛ 

Лого Эвереста Матеріали тематики “Сучасні технології” створюються за підтримки компанії “Еверест”, що займається розробкою та впровадженням передових інформаційних технологій, продуктів та сервісів для потреб корпоративного ринку та силових структур України.

 

 

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues