20190514 GURНачальник Головного управління розвідки Міністерства оборони України здійснив раптову перевірку однієї з підпорядкованих військових частин та вручив окремим офіцерам ордери на службове житло. Про це йдеться у повідомленні на сайті ГУР МО України.

В рамках триваючої перевірки готовності сил і засобів розвідки до виконання завдань за призначенням начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони України генерал-полковник Василь Бурба здійснив раптову перевірку однієї з підпорядкованих військових частин, а також вручив окремим офіцерам ордери на службове житло та ключі від осель.

Також, в ході перевірки очільник розвідувального органу вітчизняного оборонного відомства оглянув інфраструктуру військової частини та бойові пости та поспілкувався з особовим складом.

20190514 GUR

Як йдеться в повідомленні, воїни цієї військової частини мають найбільший досвід у Збройних Силах України із забезпечення спеціального радіозв’язку. Сьогодні особовий склад частини забезпечує радіозв’язком розвідувальні органи з відповідними складовими системи управління Збройних Сил України.

20190514 GUR 2

Перевіривши готовність розвідників до виконання завдань за призначенням та підбивши підсумки, начальник ГУР МО України вручив десятьом офіцерам ордери на службове житло та ключі від осель. Це стало приємною несподіванкою для розвідників, адже проблема забезпечення військовослужбовців житлом залишається надзвичайно гострою. Крім того, під час спілкування з особовим складом генерал-полковник Василь Бурба повідомив про напрацьовані у ГУР МО України та у вітчизняному оборонному відомстві плани щодо розв’язання житлової проблеми військовослужбовців.

Джерело

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues