190514 JAEGER 0Для посилення оборони на північному напрямку в Збройних силах України створена окрема єгерська бригада, яка постала із 61-ї бригади Корпусу резерву.


Як інформує Defense Express, про це повідомляється на офіційній сторінці бригади у Facebook.


«Відповідно до спільної Директиви МОУ та ГШ ЗСУ від 25.04.2019 року, 61 окрема піхотна бригада Корпусу Резерву була переведена до бойового складу як 61 окрема піхотна єгерська бригада з головною метою посилення оборони України на північному кордоні», - йдеться у повідомленні.


НОВИНА ПО ТЕМІ: ВІЙСЬКОВУ ПІДГОТОВКУ ЗА СТАНДАРТАМИ АЛЬЯНСУ ПРОЙШЛО МАЙЖЕ 20 ТИСЯЧ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ ЗС УКРАЇНИ - ПОЛТОРАК


Зазначається, що підрозділи бригади призначені для ведення бойових дій у лісовій та болотистій місцевості та комплектуються лише військовослужбовцями контрактної служби, які мають досвід бойових дій або цивільна діяльність яких має спорідненість зі специфікою бригади (мисливці, єгеря, співробітники лісових господарств).


Також, у повідомленні бригади запрошується до проходження служби, але зазначається, що найбільш пріоритетними є діючі та колишні військовослужбовці Сил Спеціальних операцій або військової розвідки.


Як раніше повідомляв Defense Express, ВМСУ створюють нову зенітно-ракетну частину.

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues