190513 PRESIDENT 0Президент України Петро Порошенко провів зустріч з Генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом у Брюсселі, під час якої запевнив його у тому, що Україна готова розпочати виконання Плану дій щодо членства в НАТО.

 

Як інформує Defense Express, про це повідомляє офіційний сайт Адміністрації Президента України.

 

Президент України подякував НАТО і Єнсу Столтенбергу особисто за послідовну консолідовану підтримку суверенітету і територіальної цілісності України та практичну допомогу у зміцненні обороноздатності країни.

 

Петро Порошенко підкреслив незмінність законодавчо визначеного курсу євроатлантичної інтеграції України, який має потужну підтримку в українському суспільстві.

 

Глава держави висловив сподівання, що держави-члени Альянсу підтримають євроатлантичні прагнення України, яка готова вже сьогодні розпочати виконання Плану дій щодо членства в НАТО. Було наголошено на важливості наступного Саміту Альянсу в Лондоні для фіксації євроатлантичних амбіцій України.

 

Новина по темі: УРЯД СХВАЛИВ ПЛАН ДІЙ ЩОДО РЕАЛІЗАЦІЇ КУРСУ В ЄС І НАТО


Було відзначено важливість подальшого розвитку практичного співробітництва України з НАТО, передусім з метою посилення безпеки в акваторії Чорного та Азовського морів. Крім цього, підкреслено необхідність посилення тиску на Росію з метою звільнення полонених українських моряків.

 

Було також обговорено питання підготовки запланованого на липень цього року візиту в Україну Північноатлантичної Ради НАТО.

 

Єнс Столтенберг відзначив реформи, здійснені в Україні під керівництвом Президента Петра Порошенка, в тому числі реформи, що наблизили Україну до членства в НАТО.

 

Як раніше повідомляв Defense Express, членство України в НАТО значно посилить дієвість воєнної розвідки.

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues