190513 Zubr 0ДП «Львівський бронетанковий завод», що входить до складу ДК «Укроборонпром», розробило нову броньовану ремонтно-евакуаційну машину (БРЕМ) «Зубр».

 

 


Про це стало відомо під час святкування 75-річча з дня створення українського підприємства, яке відмічали 10 травня ц.р., повідомляє Defense Express.


«БРЕМ «Зубр» створений для технічного супроводження танкових підрозділів Збройних сил України», - повідомив головний інженер ЛБТЗ Герман Сметанін.

 

Новина по темі: ЛБТЗ У 2019 РОЦІ УКЛАВ КОНТРАКТІВ МАЙЖЕ НА МІЛЬЯРД ГРИВЕНЬ ТА ПІДВИЩИВ ЗАРПЛАТИ


«Він розроблений ЛБТЗ у 2018 році. Наразі організовується проведення його визначальних відомчих випробувань. Можливо до кінця цього року його буде допущено в експлуатацію в ЗСУ», - розповів він.

 


Представник львівського заводу повідомив, що новий зразок створено на базі радянського танку Т-55. Також він може використовувати як основу ходову частину танка Т-54 або БТС-4 (радянський броньований тягач на базі середнього танка Т-44 – прим. ДЕ).


«Тобто база машини може використовуватися різна», - підкреслив Герман Сметанін.

 

Новина по темі: ЛБТЗ ЗАВЕРШИВ ВИГОТОВЛЕННЯ ПАРТІЇ НОВИХ БТС-4ЛБТЗ ДЛЯ ЗАМОВНИКА З ПІВДЕННО-СХІДНОЇ АЗІЇ


За його словами, нова машина має 12-тонну кран-стрілу та 25-тонну тягову лебідку, що забезпечує евакуацію пошкодженої техніки з поля бою.

 

190513 Zubr 1


Варто додати, що на урочистих заходах у Львові був присутній і представник Центрального бронетанкового управління ЗС України полковник Олександр Гордієнко. Він спілкуючись з журналістами відмітив, що ремонтна техніка, яка створена колективом підприємства, така як нові БРЕМ «Лев» та «Зубр», є вкрай потрібною у військах.

 

Новина по темі: ПОЖЕЖНИЙ ТАНК ГПМ-72 ВІД "ЛБТЗ" ДОПУЩЕНИЙ ДО ЕКСПЛУАТАЦІЇ У ЗС УКРАЇНИ


Полковник Гордієнко висловив впевненість, що ці розробки, зокрема «Зубр», успішно пройдуть випробування та вже скоро опиняться на озброєнні військових частин.


Нагадаємо, в минулому році «Львівський бронетанковий завод» завершив випробування нової БРЕМ «Лев».

 

Публікація по темі: БРЕМ «ЛЕВ» ЗАБЕЗПЕЧИТЬ ЕВАКУАЦІЮ ТА РЕМОНТ

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues