190511 VMS 0З 9 травня офіцери та контрактники національного військового флоту беруть участь у стажуванні відповідно до Плану заходів міжнародного співробітництва МО України і ЗС України та на запрошення британської сторони, на борту корабля гідрографічної розвідки HMS ECHO H87 Королівських ВМС Великої Британії.


Як інформує Defense Express, про це повідомляє офіційний сайт Міністерства оборони України.


«Головна мета заходу полягає у вдосконаленні морської підготовки та ознайомленні з організацією корабельної служби Королівських ВМС Великої Британії, — зазначив керівник робочої групи від ВМС ЗС України — командир дивізіону надводних кораблів капітан 2 рангу Юрій Вицький.


Протягом 5 днів перебування на борту іноземного корабля, наші моряки перетнуть Чорне море, отримають унікальну можливість пройти такі складні райони цивільного судноплавства як протоки Босфор та Дарданелли, подолають Мармурове та Єгейське моря. Далі по плану - захід до військово-морської бази НАТО «Суда-Бей», що на острові Крит (Грецька Республіка).

 

190511 VMS 1


Новина по темі: В ОДЕСІ ВІДБУЛАСЯ ЗУСТРІЧ КОМАНДУВАННЯ ВМС ЗСУ ТА КОРОЛІВСЬКИХ ВМС ВЕЛИКОЇ БРИТАНІЇ (ВІДЕО)


Українські військові моряки повністю поринуть у корабельне життя, але вже за стандартами НАТО. Спостерігатимуть за роботою британських моряків на головному командному пункті HMS ECHO під час тактичного маневрування, братимуть участь у тренуваннях в складі корабельних бойових розрахунків, працюватимуть на бойових постах, відпрацьовуватимуть елементи штурманського прокладання курсу корабля, виконуватимуть завдання при проходженні вузини й навігаційному орієтуванню за допомогою сучасних комп’ютерних технологій.


Однією з особливостей стажування для наших моряків буде можливість на власні очі побачити, як працює високотехнологічне спеціальне обладнання корабля гідрографічної розвідки HMS ECHO, завдяки якому проводяться складні гідрографічні роботи.

 


Як раніше повідомляв Defense Express, до Одеси прибув британський розвідувальний корабель ECHO (фото).

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues