an 178 001 paintedВельми неоднозначна, але досить цікава стаття з'явилася на сторінках «Business Insider», присвячена не просто новому українському літаку Ан-178, що здобув симпатії в світі, але виставляє його як головну загрозу для С-130.

 

Про це повідомляється на сайті Військова панорама.

 

Звичайно, як би це наївно не виглядало, порівнювати потенціал ДП «Антонов» і монополії Lockheed, але автори цілком серйозно говорили про те, що українська розробка настільки стрімко завойовує симпатії, що може забрати істотну частину ринку у американського транспортника.

 

Видання відзначило те, що Ан-178 призначений для заміни застарілих Ан-26 і Ан-32, яких у світі налічується трохи більше 400 одиниць, здатний не тільки піти як машина на заміну, але і знайти нові ринки збуту, застолбленних ще з часів Холодної війни США. І в цьому літаку допоможе не тільки його відносна дешевизна в порівнянні з американським конкурентом, але і вельми хороші показники як по перевезенню вантажів, так і перевершують С-130 по кількості перевезення людей.

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues