190510 ofset 0Кабмін підтримав ініційовані МЕРТ зміни до порядку укладення компенсаційних (офсетних) договорів, застосованих при закупівлі імпортної військової продукції більше ніж на 5 млн євро.

 

 


Про це повідомляє Defense Express з посиланням на Ukrainian Military Pages.


Згідно з ухваленим рішенням Уряду функції організації та координації діяльності суб’єктів офсетної діяльності закріплюються за офсетною комісією з представників державних замовників, державних підприємств установ та організацій. Для ефективної взаємодії суб’єктів у процесі отримання офсету вона діятиме при Кабінеті Міністрів України.

 

Новина по темі: «СПЕЦТЕХНОЕКСПОРТ» ТА ASELSAN ДОМОВИЛИСЬ ПРО ОРГАНІЗАЦІЮ СПІЛЬНОГО ВИРОБНИЦТВА ТУРЕЦЬКИХ ЗАСОБІВ РАДІОЗВ’ЯЗКУ В УКРАЇНІ


Також ухвалене рішення передбачає залучення державного замовника з державного оборонного замовлення, якщо той закуповує імпортну продукцію в іноземного постачальника, до проведення переговорів з ним стосовно отримання Україною відповідних компенсацій (офсетів).


Нагадаємо, компенсаційний (офсетний) договір – це укладений між офсетним бенефіціаром, яким може бути державний замовник або суб'єкт державної форми власності, та іноземним постачальником зовнішньоекономічний договір (контракт), що визначає предмет, вартість, види компенсації (офсету), яке іноземний постачальник передає Україні.

 

Публікація по темі: УДАРНИЙ BAYRAKTAR: КУПИЛИ, ВЛУЧИЛИ. КУДИ ЛЕТИМО ДАЛІ?


Варто зазначити, що у 2018 році з компанією Aselsan було укладено перший в історії України офсетний контракт, який передбачає низку компенсацій при закупівлі турецьких засобів зв’язку. Відтак, окрім зустрічної торгівлі, при якій Aselsan закуповує продукцію та послуги українського ВПК, турецька сторона передає технологію криптування радіозв’язку, систему управління боєм та створює сервісний центр в Україні для обслуговування систем військового радіозв’язку.

 

Новина по темі: ASELSAN ТА «УКРОБОРОНПРОМ» УКЛАЛИ КІЛЬКА УГОД ЩОДО ЗАКУПІВЛІ ОБОРОННОЇ ПРОДУКЦІЇ ДЛЯ ЗСУ

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues